reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziwnym uczuciem jest jeszcze to, że jak stoję, to nie widzę swoich stóp [emoji16] no i ograniczona widoczność znacznie utrudnia depilację poniżej brzucha, która w ostatnim czasie jest dla mnie koszmarem. Macie jakiś magiczny sposób, czy również wszystko na oślep i wyczucie? [emoji6]
 
Dziwnym uczuciem jest jeszcze to, że jak stoję, to nie widzę swoich stóp [emoji16] no i ograniczona widoczność znacznie utrudnia depilację poniżej brzucha, która w ostatnim czasie jest dla mnie koszmarem. Macie jakiś magiczny sposób, czy również wszystko na oślep i wyczucie? [emoji6]
Oj z tym golenie to B.ciezko , ostatnio przeszło mi Przez myśl żeby męża poprosić o pomoc :yes:Ale później myślę to dopiero 23 tydz nie będę z siebie ofiary losu robić poczekam jeszcze kilka tyg :p:-) :)
 
Też myślałam, żeby męża poprosić, ale póki co staram się walczyć sama. Nie sądziłam nigdy, że będzie to takie trudne [emoji16]
Oj z tym golenie to B.ciezko , ostatnio przeszło mi Przez myśl żeby męża poprosić o pomoc :yes:Ale później myślę to dopiero 23 tydz nie będę z siebie ofiary losu robić poczekam jeszcze kilka tyg :p:-) :)
 
Dziewczyny, co zrobić? Odebrałam wyniki moczu i nie są dobre: leukocyty 25 i dość liczne bakterie i fosforany bezpostaciowe. Zawsze miałam wyniki moczu super, a to takie zaskoczenie. Wizyta kontrolna dopiero za 2 tygodnie, czy powinnam jutro z rana udać się do lekarza rodzinnego na konsultację i ewentualnie po skierowanie na powtórzenie badania, czy cierpliwie czekać te 2 tygodnie?
 
reklama
Do góry