reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Więc tak, jak myślałam [emoji52] pójdę zatem z samego rana. Kurcze stresuję się, bo to pierwsza moja taka sytuacja w życiu i właściwie poza ciągłym parciem na pęcherz nic nie odczuwam, ale sądziłam, że to po prostu jest spowodowane ciążą.
Iść do rodzinnej, bo masz infekcje.Lepiej żeby się nie rozwijała
 
reklama
Z tego co słyszałam to u kobiet ciężarnych często występują infekcje układu moczowego. Głowa do góry czym szybciej się wyleczysz tym lepiej dla Ciebie i dzidzi;)
 
Racja [emoji846] pobiorę rano jeszcze kolejną próbkę do badania i w razie, jak dostanę skierowanie na powtórkę badań, to będę przygotowana i od razu zaniosę do laboratorium, żeby nie marnować potem kolejnego dnia na to.
Z tego co słyszałam to u kobiet ciężarnych często występują infekcje układu moczowego. Głowa do góry czym szybciej się wyleczysz tym lepiej dla Ciebie i dzidzi;)
 
Ja też słyszałam ,że infekcję normalna sprawa , ja miałam zapalenie pęcherza ,ale na eazie odpukać wszystko ok , A powiedzcie mi miałam dziś wizytę ,sprawdził mi szyjkę ,mówi że zamknięta z obu stron , że długa 5 cm ,ja się nie znam dlatego pytam Was czy ta długość jest ok?
 
Masz bardzo długą szyjkę, to bardzo dobrze [emoji6]
Ja też słyszałam ,że infekcję normalna sprawa , ja miałam zapalenie pęcherza ,ale na eazie odpukać wszystko ok , A powiedzcie mi miałam dziś wizytę ,sprawdził mi szyjkę ,mówi że zamknięta z obu stron , że długa 5 cm ,ja się nie znam dlatego pytam Was czy ta długość jest ok?
 
O super dziękuje dziewczyny :* nast95 a Ty się nie martw ,koleżanka miała ost przekroczone jak norma do 5 a ona 50-70 i dostała od gina lek na grzybice i powiedział , że nic więcej nie trzeba
 
reklama
Ale odbierałam też dopiero co wynik cytologii i tam wszystko w porządku było. No nic, zobaczymy, co mi ten lekarz jutro powie [emoji846]
O super dziękuje dziewczyny :* nast95 a Ty się nie martw ,koleżanka miała ost przekroczone jak norma do 5 a ona 50-70 i dostała od gina lek na grzybice i powiedział , że nic więcej nie trzeba
 
Do góry