reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej dziewczyny! Jak samopoczucie ? Dużo kg na plusie? U mnie 8 kg+ 24t4d mały ma 700 g także chyba czas pilnować się z jedzeniem :/
Hey u mnie 26t3d. 4 dni temu byłam na USG i moja Maja ważyła 905g[emoji4]. Upały by mogły troszeczkę odpuścić. Ja pracuje i po wyjściu też czuję że nogi trochę spuchnieta ale nie ma tragedii też mi przybyło kg aż żal się chwalić. Obiecuję sobie ze przestanę jeść słodycze ale nie jest tak prosto[emoji28] po porodzie będzie ogień. A jak tam ze szkołą rodzenia? Chodzicie już?
 
reklama
Hey u mnie 26t3d. 4 dni temu byłam na USG i moja Maja ważyła 905g[emoji4]. Upały by mogły troszeczkę odpuścić. Ja pracuje i po wyjściu też czuję że nogi trochę spuchnieta ale nie ma tragedii też mi przybyło kg aż żal się chwalić. Obiecuję sobie ze przestanę jeść słodycze ale nie jest tak prosto[emoji28] po porodzie będzie ogień. A jak tam ze szkołą rodzenia? Chodzicie już?

ja się chciałam zapisać to mi powiedzieli że za wcześnie i pod koniec czerwca mam dzwonić , ja też nie umiem sobie słodyczy odmówić ,gdzie przed zajściem praktycznie w ogóle ich nie jadałam ha ha dziewczynki chyba bardziej się domagają słodyczy ;)
 
Hey u mnie 26t3d. 4 dni temu byłam na USG i moja Maja ważyła 905g[emoji4]. Upały by mogły troszeczkę odpuścić. Ja pracuje i po wyjściu też czuję że nogi trochę spuchnieta ale nie ma tragedii też mi przybyło kg aż żal się chwalić. Obiecuję sobie ze przestanę jeść słodycze ale nie jest tak prosto[emoji28] po porodzie będzie ogień. A jak tam ze szkołą rodzenia? Chodzicie już?
zaczelam chodzić w tamtym tyg na szkole rodzenia :)
 
Hej :) upały dla mnie to jakaś katorga myślałam że będzie lepiej... u mnie 27tc i +7kg. Sa dni kiedy czuje sie ok, a sa dni kiedy jest mi slabo- totalny brak sił... norma to opuchnięte stopy i dłonie i w nocy zdarza się że Żadna pozycja do spania jest nie dla mnie
Ja śpię z poducha między nogami ( z tym rogalem) pomaga i to dużo... większy problem mam ze sobą , nie czuje sie atrakcyjna , zero checi na meza... oj.. jak on ze mna wytrzyma ...?
 
U mnie wynika to z tego, że w końcu zaczęłam regularnie jadać posiłki i pić dużo wody, odstawiłam natomiast słodkie napoje i energetyki, bez których nie mogłam żyć. Wcześniej jadłam zazwyczaj tylko 2 mega syte posiłki, w czym ostatni po 22 jak wracałam z pracy, po prostu taki tryb życia. Teraz 5 lub nawet 6 mniejszych. Poza tym to jem normalnie i to na co mam ochotę [emoji6] ale ja mam dość wysoką wagę, w związku z tym lekarz powiedział, że nawet gdybym trochę zgubiła w trakcie ciąży, to nic się nie stanie, bo ma u mnie z czego schodzić i małemu na pewno to nie zaszkodzi pod warunkiem, że będę zdrowo jeść i dostarczać potrzebnych składników odżywczych [emoji16]
Waga na 0 ??? jak to możliwe ;)
 
Witam, jestem tu nowa. Termin mam na 23 września. Synek rośnie, ale ja chyba bardziej. To moja druga ciąża i już mam znacznie więcej kg niż w całej pierwszej ciąży a to jeszcze ok. 3 miesiące tycia No nic, może później schudnę choć w moim wieku wiem że to trudniejsze niż poprzednio tj. 21 lat temu. Tak tak syn ma już dorosłego brata ja przy Was dziewczyny to dinozaur z 15kg nadwyżką. Teraz jednak bardziej myślę o porodzie. Boję się bólu i tego co będzie po..... mimo drugiej ciąży to będę we wszystkim się uczyć. Kiedyś było inaczej no i po tylu latach to już zapomniałam
 
reklama
Witam, jestem tu nowa. Termin mam na 23 września. Synek rośnie, ale ja chyba bardziej. To moja druga ciąża i już mam znacznie więcej kg niż w całej pierwszej ciąży a to jeszcze ok. 3 miesiące tycia No nic, może później schudnę choć w moim wieku wiem że to trudniejsze niż poprzednio tj. 21 lat temu. Tak tak syn ma już dorosłego brata ja przy Was dziewczyny to dinozaur z 15kg nadwyżką. Teraz jednak bardziej myślę o porodzie. Boję się bólu i tego co będzie po..... mimo drugiej ciąży to będę we wszystkim się uczyć. Kiedyś było inaczej no i po tylu latach to już zapomniałam
Nie martw się, wszystkie damy sobie radę ;) a obawy ma kazda z nas, niezaleznie od wieku :)
 
Do góry