reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny co byście zrobiły ? dziś mam 32plus 0 mój gin każe kupić anty D bo mu się kapło że mam minus krew , kurde przecież robiłam przeciwciała i ich nie wytwarzam,czy jest sens teraz 400 zł na to dawać i profilaktycznie dostać zastrzyk?
 
reklama
Dziewczyny co byście zrobiły ? dziś mam 32plus 0 mój gin każe kupić anty D bo mu się kapło że mam minus krew , kurde przecież robiłam przeciwciała i ich nie wytwarzam,czy jest sens teraz 400 zł na to dawać i profilaktycznie dostać zastrzyk?
Mi lekarz powiedzial ze do 30 mozna podać. Ale każdy co inngo gada. Właśnie jak nie ma przeciwciał to mozna tylko podać anty D. Ja bym raczej na Twoim miejscu dala sopokoj. Po porodzie i tak podadza. Wczesniej nie podawali w ciazy i dzieci sie rodzily.
 
Mi lekarz powiedzial ze do 30 mozna podać. Ale każdy co inngo gada. Właśnie jak nie ma przeciwciał to mozna tylko podać anty D. Ja bym raczej na Twoim miejscu dala sopokoj. Po porodzie i tak podadza. Wczesniej nie podawali w ciazy i dzieci sie rodzily.
Właśnie wiem , ja to już 2 razy miałam po 2 poronieniach
 
Dziewczyny co byście zrobiły ? dziś mam 32plus 0 mój gin każe kupić anty D bo mu się kapło że mam minus krew , kurde przecież robiłam przeciwciała i ich nie wytwarzam,czy jest sens teraz 400 zł na to dawać i profilaktycznie dostać zastrzyk?
Ja miałam w 30 tygodniu profilaktycznie podawane. Tyle że na NFZ normalnie jest to refundowane... Nie musialam nic płacić.
 
Ja miałam w 30 tygodniu profilaktycznie podawane. Tyle że na NFZ normalnie jest to refundowane... Nie musialam nic płacić.
No właśnie w 30 tyg a mój lekarz nie zareagował jak mu o tym mówiłam miesiąc temu ,a teraz mu się przypomniało , ja chodzę prywatnie i nie mam refundacji , a wątpię żeby teraz jakiś inny gin mnie przyją na kasę i dał skierowanie
 
hej ja dopiero się pod forum podłączam.
co prawda jeszcze mam m-c do porodu ale pewnie mnie jak przy 2gim porodzie złapie lada chwila.
czy jest ktoś z Krakowa?
pozdrawiam
 
reklama
Do góry