reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
My rozpakowani już od 4.09 [emoji170]
Powodzenia dla was :*
IMG_20190922_182511_801.jpeg
 
Z USG pierwszego trymestru miałam na 16.09 czyli już dzisiaj 11 dni. Z om ktorej nie pamięta ale tak mniej więcej ustaliliśmy na 21.09 czyli 6 dni. Jutro najprawdopodobniej będą mi wywoływać, dzisiaj pewnie bym miała cewnik ale od wczoraj mam 4 cm rozwarcia. Trochę się martwię czy wszystko będzie ok, bo to już tyle dni ale liczę na to że w szpitalu wiedzą co robią...
 
reklama
Z USG pierwszego trymestru miałam na 16.09 czyli już dzisiaj 11 dni. Z om ktorej nie pamięta ale tak mniej więcej ustaliliśmy na 21.09 czyli 6 dni. Jutro najprawdopodobniej będą mi wywoływać, dzisiaj pewnie bym miała cewnik ale od wczoraj mam 4 cm rozwarcia. Trochę się martwię czy wszystko będzie ok, bo to już tyle dni ale liczę na to że w szpitalu wiedzą co robią...
Na pewno wiedzą , ruchy czujesz ? jesteś monitorowana , będzie dobrze , ja też się boję ,że będę musiała mieć wywoływany ,choć u mnie dopiero 2 dni po terminie , kiedy zgłosiłaś się do szpitala ? ja w niedzielę mam jechać na ktg
 
Do góry