reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dory u mnie pl dwóch ciążach i mega dojarkach mlecznych cycki mam okropne. Niby mężowi się podobają ale ja siebie nie akceptuje. Wiosna wybieram się jeszcze w ciąży na konsultacje i będę czekać na operacje bo kolejki to swą lata tam gdzie chcem zrobic
No wlasnie tego sie boje. To ze Maz mowi że wszystko mu sie zawsze podoba i będzie podobało nie będzie znaczyło, że nagle i mi na nie zależeć na wyglądzie. Na pewnie tez bede robiła operacje, ale nie wiem czy chciałabym ja zrobic przed urodzeniem 2 dziecka, jesli nam sie uda mieć 2.
A gdzie sa takie kolejki? To na NFZ chcesz zrobić tak?
 
No wlasnie tego sie boje. To ze Maz mowi że wszystko mu sie zawsze podoba i będzie podobało nie będzie znaczyło, że nagle i mi na nie zależeć na wyglądzie. Na pewnie tez bede robiła operacje, ale nie wiem czy chciałabym ja zrobic przed urodzeniem 2 dziecka, jesli nam sie uda mieć 2.
A gdzie sa takie kolejki? To na NFZ chcesz zrobić tak?
Ja chcem w klinice u dr. Szczyta a piersi najlepiej robi dr Potocki podobno. Kolejki są ok 1,5-2 lata. Jak mam robić to tylko tam bo nie chcem żeby mi ktoś spieprzyl wole zapłacić więcej a nawet przepłacić ale wiedzieć ze jestem w dobrych rękach. Dla mnie to poważna sprawa obarczona dużym ryzykiem dlatego chce ja zrobić dobrze
 
Ja już po badaniach kurczę tyle papierów trzeba wypełniać terez bo i HIV miałam i kiły jakieś hehehe. Nie pamietam żebym HIV robiła w poprzedniej ciąży aż sprawdzę bo mam zapisane w historii.
No glukozę zrobiłam, moczu nie bo zapomniałam. Mój lekarz przyzwyczajony do mnie ze jestem specyficzna i zawsze robię po swojemu
 
Ja chcem w klinice u dr. Szczyta a piersi najlepiej robi dr Potocki podobno. Kolejki są ok 1,5-2 lata. Jak mam robić to tylko tam bo nie chcem żeby mi ktoś spieprzyl wole zapłacić więcej a nawet przepłacić ale wiedzieć ze jestem w dobrych rękach. Dla mnie to poważna sprawa obarczona dużym ryzykiem dlatego chce ja zrobić dobrze
o kurcze, tez chcĘĘĘ zrobic u szczyta, ale nie sądziłam, ze to jest taki okres oczekiwania? Naprawdę aż tyle kobiet decyduje sie teraz na operacje podniesienia piersi?
 
O jaa.. Jaki w ogole jest tam koszt takiej operacji? Marzenie nie jednej kobiety by poprawić biust.... Sama chętnie bym poprawila[emoji7]
 
Ja już po wizycie z najważniejszych dzidziuś 3.5cm 10w3d. Z gorszych wyszłam od lekarza ze skierowaniem do szpitala. Od piątku okropny bol głowy na wizycie ciśnienie 154 na ileś i puls 120. A i dostałam skierowanie na badanie prenatalne ze względu na cukrzycę ciążowa.
 
o kurcze, tez chcĘĘĘ zrobic u szczyta, ale nie sądziłam, ze to jest taki okres oczekiwania? Naprawdę aż tyle kobiet decyduje sie teraz na operacje podniesienia piersi?
Może nie same piersi ogólnie dużo innych operacji nosy liftingi a w ciągu dnia to jedna operacje lekarz wykonuje bo są długie i pewnie temu takie kolejki. Wszystko jest na stronie nawet najbliższe terminy. Ja mam naprawdę kiepskie piersi bo mam duże i przez to są jeszcze gorsze wolałabym mieć małe nawet być płaska ale nie obwisła. Ja już wcześniej byłam zdecydowana na ta operacje dużo czytałam myślałam bo bałam się tego ale jak w końcu się zdecydowałam to okazało się ze jestem w ciąży. Ja miałam konsultacje na 15 stycznia ale nie pojechałam bo dowiedziałam się o ciąży konsultacje są szybkie ok 2-3 miesiące. Jest jeszcze bodajże dr Rudnicka tez chhba świetna od biustu ale nie dowiadywałam się. Tutaj naprawdę trzeba zrobić dobre rozeznanie bo skutków ubocznych jest naprawdę dużo moja koleżanka przeszła trzy operacje żeby piersi wyglądały dobrze bo miała skutki uboczne
 
reklama
Ja już po wizycie z najważniejszych dzidziuś 3.5cm 10w3d. Z gorszych wyszłam od lekarza ze skierowaniem do szpitala. Od piątku okropny bol głowy na wizycie ciśnienie 154 na ileś i puls 120. A i dostałam skierowanie na badanie prenatalne ze względu na cukrzycę ciążowa.
Gratulacje i trzymaj się biedulko moja koleżanka miała problem z ciśnieniem wysokim tez pobyty w szpitalu ale donosiła i wszystko było dobrze
 
Do góry