reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja mam 21, to moja mama mnie młodo urodziła. Miała 15 lat, moze ona troche sie tego wstydzi ale ja jestem cholernie dumna, bo nie spanikowała i dała sobie radę. Mam swoje wady, ale uwazam ze dobrze mnie wychowała, mialam w niej nie tylko mame ale i przyjaciółkę ktora mnie zawsze zrozumie. Do teraz tak zostało :)
fajnie :) gdy ja mialam 20 lat, moja mama miała 40 i tez była dość młoda. Ja sama żałuję, ze bede babcia, gdy moje dziecko bedzie nastolatkiem :)
 
reklama
Nie ma nic zlego w wymaganiu od siebie. Tylko przestanmy zadreczac sie rzeczami na ktore nie mamy wplywu. Badz zastanówmy sie czy nasze "problemy" na pewno sa problemami i czy na pewno ktos jeszcze zwraca uwage niz my same. Jestem chora na tym punktcie. Sama kiedyś robilam sobie krzywdę, przez co wpadlam w bulimie. Na szczęście, stare dzieje. I jakoś cholernie boli mnie jak ktos robi sobie taka krzywde, tak bardzo chcialabym zmienic zeby kobiety zaczely myslec o sobie serio pozytywnie. Tymbardziej ze niektore na prawde piekne kobiety, zupelnie tego w sobie nie widzą i maja od groma kompleksów, ktore nawet potrafią być zaletami. Nigdy nie zrozumiem fenomenu, dlaczego to akurat kobietu maja takie glupie myslenie. A faceci? Owszem, moze i maja kompleksy, ale wydaje mi sie ze duuuuzo rzadziej jak kobiety i nawet jesli maja to sie tak tym nie przejmują.
Dokładnie!!!! Ja cały czas mialam obsesję na punkcie wagi... Sądziłam (w sumie czasami jeszcze się załączy te myślenie), ze waze za duzo.. Moja waga to latem 54kg a zima 57/58 przy wzroście 164cm..i był okres ze non stop zrzedzilam, ze jak ja wyglądam masakrycznie, ćwiczyłam do 5 razy w tygodniu a cialo bardziej sie umieśnilo ale ani waga ani cm nie zjechaly... Aż zal mi było później tego chlopa ze tyle mu marudze... I znalazł na mnie sposób : sam zaczął zrzedzic, ze chyba schudl i czy widać ze ma mniejsze mieśnie(on to kawal faceta jest 186cm i 90kg żywych mięśni-tez cwiczy na silowni) .. Nie mogłam tego sluchac i z czasem sama przestalam[emoji23][emoji23][emoji23]
P. S mam nadzieję, ze moje córki kiedys będą się wyrażać tak o mnie jak Ty o swojej mamie.. Super [emoji122][emoji122][emoji122] ja miałam 18lat jak urodziłam pierwsza córkę [emoji6]
 
Dokładnie!!!! Ja cały czas mialam obsesję na punkcie wagi... Sądziłam (w sumie czasami jeszcze się załączy te myślenie), ze waze za duzo.. Moja waga to latem 54kg a zima 57/58 przy wzroście 164cm..i był okres ze non stop zrzedzilam, ze jak ja wyglądam masakrycznie, ćwiczyłam do 5 razy w tygodniu a cialo bardziej sie umieśnilo ale ani waga ani cm nie zjechaly... Aż zal mi było później tego chlopa ze tyle mu marudze... I znalazł na mnie sposób : sam zaczął zrzedzic, ze chyba schudl i czy widać ze ma mniejsze mieśnie(on to kawal faceta jest 186cm i 90kg żywych mięśni-tez cwiczy na silowni) .. Nie mogłam tego sluchac i z czasem sama przestalam[emoji23][emoji23][emoji23]
P. S mam nadzieję, ze moje córki kiedys będą się wyrażać tak o mnie jak Ty o swojej mamie.. Super [emoji122][emoji122][emoji122] ja miałam 18lat jak urodziłam pierwsza córkę [emoji6]
Strach pomyśleć co byśmy zrobiły, gdyby nasi faceci faktycznie zaczęli zrzędzić nam tak jak my im hahaha [emoji16][emoji16]
 
My całe szczęście połowa wartości mieszkania wkład, wiec kredyt uda nam sie według naszych obliczeń szybciutko spłacić. Oby tylko wszystko szło zgodnie z planem :)
@Koko88 dziekuje, u nas 400m w sumie do głównej drogi ale obok lasek i sklepiki małe wiec raczej damy radę :D w razie co w autko i siuuup. Taka okolica mi sie marzyła, urodzona jestem w Warszawie ale totalnie nie jestem typem mieszczucha wiec mam nadzieje że tam będę ładować energię :D zreszta do centrum Warszawy to 30 mi autem od nowego mieszkanka wiec w razie co to uziemieni nie będziemy :)
A gdzie dokładnie to mieszkanko?
 
Kobylka.

Jejku obudziłam sie z taką chęcią na szare kluski z twarogiem że nie wytrzymam! Ubieram sie i jadę do sklepu po jakieś fajne składniki na dzisiaj i najbliższe dni :D jakoś powera mam dzisiaj z rana oby tak do końca dnia! :D
 
Kobylka.

Jejku obudziłam sie z taką chęcią na szare kluski z twarogiem że nie wytrzymam! Ubieram sie i jadę do sklepu po jakieś fajne składniki na dzisiaj i najbliższe dni :D jakoś powera mam dzisiaj z rana oby tak do końca dnia! :D
A co to za kluski? Mogłabyś podać przepis bo ja uwielbiam kluski wszelkiego rodzaju a z twarogiem musza być pyszne
 
Dzień dobry!
Ja dzisiaj pstrąga serwuje na obiad, jakiś smak mnie wczoraj naszedł jak zobaczyłam rybkę w sklepie [emoji849]

Jak samopoczucie?
Co do poduszki to mam Comfi-Mum, ale jeszcze nie używałam nigdy, wiec się nie wypowiem :)
Milego dnia kochane!
 
reklama
Do góry