reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

mam profil zaufany i juz nawet się zalogowałam , ale nie mogę znaleźć info o wystawionych L4 ...pomozesz ?( edit- znalazłam :) mam do 8 marca i mam wpisanę, że mogę chodzić :) ) Dzieki za pomysł z tym sprawdzaniem

Narobiłyscie mi ochoty na colę , a tez piję od wielkiego dzwonu :sorry2:

@Agnieszka kw, życzę spełnionego życzenia urodzinowego >>> wyjścia do domu :)

@Mamadwojki27 , powodzenia z córką . A zabieg laserowy , czy normalne wycinanie ?

@moniczka2609 , super, ze wszystko ok


Ja ósemki górne usuwałam , jak nie byłam w ciąży , kilka lat temu , jedynie trzeba było panoramę ( rtg zrobić) . Znieczuleni miejscowe i po 10 min juz wracałam do domu. Nie wiem jak w ciąży , czy można ...


ja piję normalnie wszystko, wodę , soki ( max szklanke dziennie ) , herbate zwykłą , owocową , kawę z ekspresu . Jedynie latem pewnie będzie mnie cigneło to radlerków

U mnie do wizyty jeszcze 11 nocy , bo nocki najgorsze , głupoty mi się śnią

@asica.g , cześć :) dobrze mi się kojarzy Twój nick bo miałam w pierwszej ciąży koleżankę na innym forum ale ona była z USA
Laserowo zabieg przesunięty na jutro
 
reklama
Paula gratulacje :)

Dory u mnie za drugim razem wiedzieli tylko rodzice, wtedy też straciłam. Teraz wiedzą rodzice bo potrzebujemy pomocy przy młodej jak leżę.
 
Jakoś dziwnie mi sie ubzduralo ze w dzien spodziewanej miesiaczki, tak mi sie testy kojarzą. 6 tydzien, to jak najbardziej powinni zatrzymac, bo tak jak mowisz, juz powinno być cos widać.
To też całkiem fajnie.
Jak na drugi dzień, czyli 31.01 byłam badana to był 6 tc. Pięknie było widać. Słowa ciąża żywa, serce bije, nie widzę zagrożenia były najlepszymi jakie mogłam usłyszeć [emoji4]
 
O
Cześć wszystkim
Witamy się w 10 tyg jutro wizyta trochę sie boimy bo to nasza trzecia ciąża po stracie
Na pokładzie mamy już 2,5 letnia dziewczynkę
Pozdrawiam i podczytuje Was namiętnie!
Hej! U Nas dokładnie taka sama sytuacja. Niespełna 3 latek w domu czeka na Fasolka. Po drodze jedna strata. Trzeba być dobrej myśli :)
 
Patrze na te Wasze USG, czytam i wiecie co chyba zwariuje do czwartku!!! No nie wytrzymam jak wcześniej się nie dowiem co u dzidzi!!! Ciekawość mnie już tak zjada, że o niczym innym nie potrafie myśleć
 
Witaj ♡ wydaje mi się że juz raczej nie mamy co się bać, najgorszy okres za nami :) chociaz w sumie się madruje, a sama mam stresa, ale tak już chyba będzie do końca. Chociaz obiecuje sobie "po 12 tygodniu juz nie panikuje." Mówiłam tak tez jak zobacze zarodek, potem serduszko... zawsze coś sie znajdzie [emoji23]
Tak to już jest ze będziemy się już martwić zawsze
 
Patrze na te Wasze USG, czytam i wiecie co chyba zwariuje do czwartku!!! No nie wytrzymam jak wcześniej się nie dowiem co u dzidzi!!! Ciekawość mnie już tak zjada, że o niczym innym nie potrafie myśleć
Jezu, jak dobrze ze na Was trafiłam, narzeczony gada ze jestem upierdliwa i niecierpliwa. Ale jak czytam Was i widze ze wszystkie takie same podejscie haha
 
reklama
Do góry