reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hahahaha no właśnie chyba ja tak samo :p
Jejku, ponad miesiąc go nie widziałam ostatnio miał 13mm a teraz jest juz z 5 razy pewnie większy :o:o:o Teraz jak już od marca będę miała pełny pakiet to będę co chwila na usg chodzić :D Ale ten stres, wiecie najbardziej się boje tego, że poroniłam bezobjawowo.... i że nie usłyszę serduszka... Jejku takie głupoty do głowy mi przychodzą aż mi głupio ale do czwartku na pewno mi nie przejdą te obawy. Ale na samą myśl ze stresu już mnie kręci w żołądku pewnie całej nocy przed nie prześpię

Wszystko będzie dobrze- nie stresuj się.
Taka już niestety nasza natura.
 
reklama
Polecam Wam detektor tętna... Ja odkąd wykryłam serduszko jestem dużo spokojniejsza i tak sobie sprawdzam codziennie bo to miód na moje uszy[emoji7][emoji7][emoji7]
Ja miałam w poprzedniej ciąży, też polecam jak ktoś mocno schizuje:) Sprzedałam, bo dla mnie to zbędny bajer [emoji39] A już zwłaszcza gdy czuje się ruchy... [emoji16] Nie ma to co wizyta i oglądanie Dzidziusia
 
Mam dokładnie to samo, boje sie ze coś sie dzieje a ja nic nie czuje:(
Hahahaha no właśnie chyba ja tak samo [emoji14]
Jejku, ponad miesiąc go nie widziałam ostatnio miał 13mm a teraz jest juz z 5 razy pewnie większy :o:o:o Teraz jak już od marca będę miała pełny pakiet to będę co chwila na usg chodzić :D Ale ten stres, wiecie najbardziej się boje tego, że poroniłam bezobjawowo.... i że nie usłyszę serduszka... Jejku takie głupoty do głowy mi przychodzą aż mi głupio ale do czwartku na pewno mi nie przejdą te obawy. Ale na samą myśl ze stresu już mnie kręci w żołądku pewnie całej nocy przed nie prześpię
 
Ale cieszę się Waszymi wiadomościami z wizyt!!! musze się za coś konkretnego do roboty wziąć :p nie bedzie czasu myśleć ;)
 
Ja już byłam blisko kupienia detektora, ale mój mąż stwierdził, ze będę się bardziej denerwować jak nie będę mogła wykryć serduszka i chyba naprawdę odpuszczę:) ale cieszę się, @asiek08 ze Tobie się udało i możesz na co dzień się cieszyć tym dźwiękiem :*

Gratuluje udanych wizyt! Cieszę się, ze tak dużo dobrych wieści. Oby już nam nie było dane czytać czy pisać smutnych wiadomości. :)
 
reklama
Do góry