reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja nadal nie rozumiem. To ile masz skierowań np na USG 11-13 tydzień? Więcej niż 1 Ci ten 1 lekarz wypisał?

Mam w portalu pacjenta internetową kartę ciąży, i skierowania na badania przewidziane w danych tyg są ciągle aktywne. Mogę je wykonać kilka razy bo nie wygasają :D Nie wiem czy to błąd systemu czy co. Ale lekarz mi powiedział na wizycie że skierowania będą wisieć ciągle na karcie ciąży
 
reklama
U mojej córci w przedszkolu oprócz mnie chyba z 5 mam jest też w ciąży :p śmiejemy się, że ta kanapa w poczekalni jest zaraźliwa :D
 
J

Gratuluję ;* a jaki jest koszt takich badań?

To są badania prenatalne, nie wiem jaki jest ich odpowiednik w Polsce (mieszkam w Niemczech, a tu prenatalnych z usg nie robią) i zapłaciłam 599€ i była możliwość wyboru z określeniem płci. I dzisiaj się dowiedziałam, że będzie dziewczynka
 
O cześć @Justa01, ja jestem z Ustronia [emoji846] witam nowe mamusie, im nas więcej tym lepiej [emoji4]

@asica.g mi raz okripnie zimno, za chwilę gorąco. Jakbym klimakterium miała [emoji23]

Powodzenia na wizytach dzisiejszych. @dory daj znać jak po wizycie

Gratulacje dziewczyny z udanych wizyt. @Klaudia278 Slicznosci [emoji3059]
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było :)
Witam wszystkie nowe mamusie [emoji3]
A dziewczynom, które wizytowały gratuluje cudownych wieści [emoji4]
Ja już jutro prenatalne... Już się stresuje, a wizyta dopiero na 19:30 [emoji31]
 
reklama
Hej , cudowne wieści wszystkie przynosicie :)

Na razie przewaga chłopców ( ktos liczył ? )

@Aldona1987 , jak czytałam o Twoich badaniach to tak myslałałm , ze chodzi o test NIPT – czyli badania wolnego płodowego DNA z krwi matki. Gratuluję dziewczynki :)

@Agnieszka kw , cieszę sie ze urodzinowe marzenie spełniło się :)

@czarnulka28 , Ty to się kobieto umęczysz za wszystkie wrzesniówki. Ja wczoraj miałam akcje rano, słabo mi się zrobiło, poty zimne mnie oblały , mysłałam, ze będę wymiotować , nawet miske zabrałam do łóżka , cały dzień już sie byle jak czułam

Witam również nowe mamy :)

Tak sobie myslę , że wygodnie by było jakbysmy wszystkie miały suwaczki :)


Mi tez jest często zimno , ale to jak siedze i nic nie robie - kocyk najlepszym przyjacielem :)

Jeszcze 9 nocy do wizyty u gina ...
bratowa do mnie zadzwoniła z wieściami o swojej koleżance - nawet nie chce tu pisac , tyle tylko że zła jestem na nią bo mogła mieć odrobinę taktu jako kobieta i matka i nie informować mnie o tym :mad:
 
Do góry