reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Kattee widzę, ze masz juz doświadczenie brzuszka latem.. Jak wspominasz ciążę w upały?
Ja moje urodziłam w czerwcu i marcu ale pierwszej ciąży kompletnie nie kojarzę na końcówce [emoji849]
Ja obie ciąże zimowe i rodziłam w marcu. Tez jestem ciekawa jak to latem chodzić. Chyba w domu się zaszyć i spać lipiec i sierpień jak niedźwiedź heheh
Ale ogólnie dzień dłuższy i bardziej męczący ciąża się pewnie będzie wlokła w nieskończoność
 
reklama
No ja rodziłam w październiku i faktycznie cały sierpień i wrzesień który był mega ciepły to było wyzwanie ale z drugiej strony można było chodzić w lekkiej sukience i klapkach :p
 
@czarnulka28 tego właśnie się obawiam, ja mam plus taki ze mieszkanie mam dość zacienione więc stosunkowo chłodno mamy... W ogrodzie basen rozkładamy i cyk.. Gorzej tylko teraz po tej drabince wejść [emoji23]
Boję się jeszcze, ze z domu będę wyskakiwac tylko rano by pranie wywiesic i wieczorem, zeby nacieszyć się świeżym powietrzem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja rodziłam 25 lipca i fakt całe lato było mega gorące wtedy i większość spędziłam w cieniu lub w domu, bo ciężko było czasem gdzieś wyjść bo mi się moment robiło bardzo duszno i musiałam gdzieś usiąść.
 
No ja rodziłam w październiku i faktycznie cały sierpień i wrzesień który był mega ciepły to było wyzwanie ale z drugiej strony można było chodzić w lekkiej sukience i klapkach :p
Przez tą ciążę moje hormony tak oszalały że ja całe lato to bede giry tylko golić a nie cieszyć sie z tych sukienek[emoji23][emoji23][emoji23]
Wyprawkę chyba zaczne od maszynek do golenia[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hahaha, myslalam ze tylko ze mnie taka małpa sie zrobiła. Juz wcześniej bylam wlochata, ale teraz to masakra. Caly bebol w klakach.
Przez tą ciążę moje hormony tak oszalały że ja całe lato to bede giry tylko golić a nie cieszyć sie z tych sukienek[emoji23][emoji23][emoji23]
Wyprawkę chyba zaczne od maszynek do golenia[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hahaha, myslalam ze tylko ze mnie taka małpa sie zrobiła. Juz wcześniej bylam wlochata, ale teraz to masakra. Caly bebol w klakach.
No ja właśnie nie mialam żadnego problemu z owlosieniem a teraz? MAAASAAAKRA... Nogi, okolice bikini i pachy wszystko czarne i gęste po 4dniach [emoji23][emoji43][emoji43] a kiedyś na luzaczku raz na tydzień male golenie, wlosy jasne aah[emoji20]
 
Ja już po wizycie krwiak się wchłonął i koniec celibatu hahaha [emoji23] mały skarb uparty i leniwy nie chciał się obrócić żeby zmierzyć NT ale wizyta następna 1.04 . Pytałam się o to moją rwe kulszową to powiedziała że to normalne w ciąży bo jest na to ucisk
 
reklama
Ja już po wizycie krwiak się wchłonął i koniec celibatu hahaha [emoji23] mały skarb uparty i leniwy nie chciał się obrócić żeby zmierzyć NT ale wizyta następna 1.04 . Pytałam się o to moją rwe kulszową to powiedziała że to normalne w ciąży bo jest na to ucisk
nie wiem, czy przegapilam, ale czy mozesz więcej napisać o tej rwie? Mam kłucie w obu bokach od przedwczoraj i juz mam dość.
 
Do góry