reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja to boje się już żygać bo mam wtedy takie torsje a czuje już wyraźne ruchy synka i jak wymiotuje to wyedy czuje go bo kopie i nie wiem czy mu to nie przeszkadza takie perforacje

U mnie typowy chłopisko i objawy na chłopa bo mnie na słodkie mdli nie dam rady przełknąć słodkiego picia gdzie wcześniej 3 łyżki herbatę slodzilam a mam ochotę na kwasy i słone tyle ze tez tego mało jjem. Ja to okropnie wyglądam bo jak szkielet mam nogi jestem wysoka i tylko brzuch mam zarysowany chociaż mało bardzo u mnie waga spada ale już nie tak drastycznie jak na początku -10 kg
 
U mnie 13+1 i jest masakrycznie wszyscy paczki jedzą a ja patrzę i boje się gryzą wziasc. Wczoraj jeden kawałeczek pizzy zjadłam na cały dzień i wyzygalam go z nawiązką. Ja to nawet boje się pic
Naprawde, mam wrazenie, ze mam tak, jak Ty. Wczoraj wymiotowalam wodą, nawet nie dalam rady pic, dzis ledwo zjadlam troche platkow z mlekiem i juz sie zaczelo.
Z 1 strony sie mecze, a z 2 mysle sobie - urodzila juz dziecko, meczy sie, moze ja tez sie mecze i urodze zdrowe dziecko. Ogolnie nadal schizuje, wiec cos probuje znalezc, co mnie uspokoi :p
 
Naprawde, mam wrazenie, ze mam tak, jak Ty. Wczoraj wymiotowalam wodą, nawet nie dalam rady pic, dzis ledwo zjadlam troche platkow z mlekiem i juz sie zaczelo.
Z 1 strony sie mecze, a z 2 mysle sobie - urodzila juz dziecko, meczy sie, moze ja tez sie mecze i urodze zdrowe dziecko. Ogolnie nadal schizuje, wiec cos probuje znalezc, co mnie uspokoi :p
Ja tez wymiotuje kwasami żołądkowymi nawet i piana się zdążą masakryczne to jest. Ale ten jadlowstret mnie przeraża bo nie mam ochoty na nic. Dosłownie. Czuje głód a nie mogę zjeść bo mnie brzydzi albo śmierdzi. Nie wiem jak ja będę funkcjonować
 
reklama
No już odetchnęłam z ulgą, spokojna jestem :D Co do brzuszka to i mnie nadal totalne nic chociaż mąż mowi że u dołu twardzutki brzuszek sie robi :p
 
Do góry