reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Mnie coś tam zakłuje czasem ale bardziej przy bliźnie po cc niż jajnik.

Ja łososia nie jem wędzonego w ciąży.
 
reklama
Dziewczyny, to prawda, ze testu nifty już w polsce nie wykonują i zamiast niego jest test sanco? Taka informacje dostałam od lekarza

Ja tez taka dostalam informacje w laboratorium w ktorym moja znajoma rok temu robila. Troche sie zdziwilam ale ja i tak u mojego lekarza wybralam Neobone.
 
Ratunku, migren trzyma 4 dzień z rzędu! Myslalam że to ze stresu przed usg ale nic nie przeszło :( co możemy brać na bóle głowy? Zawsze miałam 2 dni rytuał i przechodziła dlatego nawet nigdy prochów nie brałam bo nic nie działało ale teraz juz zaczynam wychodzić z siebie :( w przyszłym tyg postaram sie złapać wizytę u neurologa a dzisiaj idę na pobranie moze zajrzę do położnej i zapytam. Ale ogólnie co bierzecie w ciąży przeciwbólowego?
 
Ratunku, migren trzyma 4 dzień z rzędu! Myslalam że to ze stresu przed usg ale nic nie przeszło :( co możemy brać na bóle głowy? Zawsze miałam 2 dni rytuał i przechodziła dlatego nawet nigdy prochów nie brałam bo nic nie działało ale teraz juz zaczynam wychodzić z siebie :( w przyszłym tyg postaram sie złapać wizytę u neurologa a dzisiaj idę na pobranie moze zajrzę do położnej i zapytam. Ale ogólnie co bierzecie w ciąży przeciwbólowego?
Katastrofa, widzę nie tylko ja. Sama zastanawiałam sie czy dzisiaj nie isc do lekarza bo u mnie juz ponad tydzień i wcale nie jest lepiej. Nic kompletnie mi nie dolega, wszystkie objawy przeszly tylko ta glowa mnie meczy. Cisnienie mierze codziennie i za kazdym razem jest super. Wczoraj na wieczór pozakrecalam wszystkie grzejniki, otworzylam okno. Mialam chlodno w nocy, ale przynajmiej bol glowy oslabl...
 
Ratunku, migren trzyma 4 dzień z rzędu! Myslalam że to ze stresu przed usg ale nic nie przeszło :( co możemy brać na bóle głowy? Zawsze miałam 2 dni rytuał i przechodziła dlatego nawet nigdy prochów nie brałam bo nic nie działało ale teraz juz zaczynam wychodzić z siebie :( w przyszłym tyg postaram sie złapać wizytę u neurologa a dzisiaj idę na pobranie moze zajrzę do położnej i zapytam. Ale ogólnie co bierzecie w ciąży przeciwbólowego?
apap możesz spokojnie wziąć
 
reklama
Cieszę się że wczorajsze wizyty znowu udane i mam nadzieję że dzisiaj też Wam napisze o mojej udanej wizycie bo narazie się mega stresuje :/

W ogóle już mnie wkurza mój organizm, to samo co w poprzedniej ciąży się dzieje. Mierze cukier w domu juz i na czczo zawsze za wysoki a w dzień co bym nie zjadła to okej. Wczoraj mialam prawidłowy cukier po pączku i wielkiej slodkiej latte z bitą smietana i bezą. W poprzedniej ciąży też tak było że moglam jeść normalnie a na noc insulina, no porażka
 
Do góry