reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny, jak to było z ta nieszczęsna opryszczka? Mam od wczoraj, zastosowałam hascovir, a teraz nie pamiętam, czy mozna go stosować czy nie?
 
reklama
Dziewczyny, jak to było z ta nieszczęsna opryszczka? Mam od wczoraj, zastosowałam hascovir, a teraz nie pamiętam, czy mozna go stosować czy nie?

Hej Dory [emoji4] Myślę, że można tak samo jak zovirax duo - ten sam skład praktycznie. Ale podpytaj lekarza. Mi wyskoczyła na samym początku i bałam się maści to zwalczyłam zimno octeniseptem i przykładałam przekrojony czosnek - po tygodniu nie było śladu.
 
Dziewczyny, jak to było z ta nieszczęsna opryszczka? Mam od wczoraj, zastosowałam hascovir, a teraz nie pamiętam, czy mozna go stosować czy nie?
Jeśli już kiedyś miałaś opryszczkę to spokojnie możesz stosować to co przed ciążą (oprócz tabletek)
 
Melduję się po prenatalnych.
Na 90% Córunia. Wszystkie pomiary wzorowe.
Nie wiem, co mam Wam więcej napisać hehe. Jestem jeszcze chyba oszołomiona trochę tymi rewelacjami. Banan nie schodzi mi z buzi i śmieję się sama do siebie jak głupkowata.
Zaraz na spokojnie sobie płytkę odpalę i raz jeszcze obejrzę wszystko.
 
Witam nowe mamusie [emoji8]

@Agnieszka kw mam nadzieje ze krwiak się zmniejszy.. powodzenia kochana!

Gratuluje udanych wizyt :)
Ja skocze jutro do mojej na szybkie usg i potem czekamy do 19 na prenatalne. [emoji5]

Btw po mnie chyba już widać coś nie coś, bo mnie wczoraj w biedronce w kolejce przepuścili [emoji23]
Rano mam normalny brzuch, a wieczorem jak balon..
Miłego dnia :*
 
Melduję się po prenatalnych.
Na 90% Córunia. Wszystkie pomiary wzorowe.
Nie wiem, co mam Wam więcej napisać hehe. Jestem jeszcze chyba oszołomiona trochę tymi rewelacjami. Banan nie schodzi mi z buzi i śmieję się sama do siebie jak głupkowata.
Zaraz na spokojnie sobie płytkę odpalę i raz jeszcze obejrzę wszystko.

Gratulacje!
Przypomnij mi to twoje pierwsze dziecko? :)
 
reklama
Do góry