reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej, hej. U nas się działo :D dzieci nie mają osobno pokoi tylko wspólną sypialnię i wspólną bawialnie [emoji28] dziś skończyłam przemeblowanie i sprzątanie uff. Pokaże wam efekt mojej pracy [emoji23]
Tak ogólnie u nas dobrze. Dziś już mi lepiej ale wczoraj i przedwczoraj byłam nie do życia.. znów was nie nadrobie.. [emoji849] teraz mam w końcu chwilę wolnego bo dzieci już (mam nadzieje) śpią [emoji108][emoji41]Zobacz załącznik 949268
Super robota [emoji3] Matko ! Ile zabawek [emoji3]
 
reklama
Tridem to chyba steryd więc nie mam pojęcia czy w ciąży można, obawiam się że nie, najlepiej zapytać farmaceuty, ale nie powiem świetna maść. Mi też na wiele problemów skórnych pomogła.
Tak jest ze sterydem ale ja używam go niewielka ilość co jakiś czas jak mam bardzo sucha skore na twarzy. Myśle ze jak z umiarem to nie zaszkodzi. Gorsze rzeczy w ciąży się bierze albo robi ;)
 
Hej, hej. U nas się działo :D dzieci nie mają osobno pokoi tylko wspólną sypialnię i wspólną bawialnie [emoji28] dziś skończyłam przemeblowanie i sprzątanie uff. Pokaże wam efekt mojej pracy [emoji23]
Tak ogólnie u nas dobrze. Dziś już mi lepiej ale wczoraj i przedwczoraj byłam nie do życia.. znów was nie nadrobie.. [emoji849] teraz mam w końcu chwilę wolnego bo dzieci już (mam nadzieje) śpią [emoji108][emoji41]Zobacz załącznik 949268
Wooow!! Super! Ja bardzo bym chciała żeby dzieci miały osobne sypialnie a wspólną bawialnie niestety narazie to lokalowo nie możliwe [emoji2368]
 
Tak jest ze sterydem ale ja używam go niewielka ilość co jakiś czas jak mam bardzo sucha skore na twarzy. Myśle ze jak z umiarem to nie zaszkodzi. Gorsze rzeczy w ciąży się bierze albo robi ;)
Ja mam ŁZS na buzi i raz na jakiś czas maść że sterydem nie zaszkodzi bo działa miejscowo[emoji39] info od mojego dermatologa...ja mam trider.m lub belosali.c . W poprzedniej ciąży to zaniedbałam bo nie mogłam smarować eloson.em i nie pytajcie jaka później miałam walke z tym ustrojstwem po ciąży....
 
Supreme nie ma się co męczyć, skorzystaj z tych dozwolonych specyfikow;)

Klaudia wszystko będzie dobrze :* czas uspokaja trochę. Każdy z nas ma problemy, większe mniejsze, stresy.. dlatego rozumiem i tulę.

Justa mój gin mówił że przy przodujacym łożysku mogę krwawic cała ciążę (Ale mi się potem podnioslo, tak ostrzegal). Rozumiem Cię bo ja ciągle we wkladkach(W domu) albo w podpaskach(Do ludzi). Najgorzej że jak już krwawilam to tak że leje mi się po nogach w jednym momencie więc podpaska nic nie da.. stresa mam przez to.

Mamawrzesniowa fryzjer zawsze dobry ;)

Asiek o kurczę to nie da się jakoś poprawić jakimś tonerem kolorku?

Natalias pięknie:)

U mnie też dziś słaby dzień, trochę stresów, ale cóż, życie. Przynajmniej mdłości nie mam bo adrenalina ich nie dopuszcza:p
 
reklama
A musisz iść na l4? Czy po prostu chcesz?
Zobaczymy co mi lekarka powie ale ostatnio martwi mnie ból ciągnący w podbrzuszu w dni kiedy mam dużo latania.. Praca to jedno, dom drugie...
Za kierownicą wręcz zasypiam a nawet kawki nie mogę bo choruje na tachykardie i arytmie [emoji848] (w ciąży wszystkie leki odstawione)
 
Do góry