reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
kupiliscie pietrowe czy to domek?
Ja sie trochę bije ze zabijemy się o własne nogi jak wrócimy tutaj z bobasem.
Kurczę, niby to przeżywam, a chyba w końcu uwierzyłam ze bedzie dobrze i dzidziuś bedzie zdrowy i na pewno bedzie z nami we wrześniu :)
Mieszkanie jest dwupoziomowe. Szukaliśmy czegoś większego właśnie żeby były 3 pokoje Plus salon z kuchnia i to był najlepszy wybór. Ceny w Krakowie mnie przerażają (wiem oczywiście że w porównaniu do Warszawy są male) ale udało nam się kupić mieszkanie w bardzie dobrej cenie. I obecnie też jesteśmy na etapie dziury w ziemi. Ale mamy już akt notarialny i płacimy w transzach deweloperów.
 
Hej :) byłam dziś prywatnie na USG, trwało kilka długich minut, maluch szalał, machał rączkami, nóżkami, ekstra widok :) według OM 11+3 a według USG 10+4, także tydzień różnicy :) aktualnie 3,7 cm
 
Dory, wiem że to najmniej istotne :D ale po co wam biurko? My zlikwidowalismy bo jak już pracujemy to na stole w kuchni/salonie i tylko zajmowało miejsce.
Oo w końcu przeblysk pozytywnych myśli. A co Ci taki bąbel zabiera miejsca? Na początku tylko śpi i jest przewijany/karmiony. Nie trzeba go klasc na macie, nie pelza, nie czworakuje- wyobrażasz sobie jakby tam biegał? To by był problem z miejscem. A tak będzie leżał i zajmował jakieś pół metra. Kołyski są polowe mniejsze od łóżeczka, wystarcza mu, przewinąć możesz na biurku lub łóżku i po problemie. A tych rzeczy też nie musi mieć dziecko nie wiadomo ile bo tony zabawek pojawiają się dopiero później:)
Noo podrzuć siostrze 2 walizki rzeczy i będzie miejsce dla dziecka [emoji16]

Mama1990 wiadomo ile jeszcze to może potrwać z tą zamkniętą grupa? A co do dziewczyn to chyba mówiły o facebookowej:D

Czarnulka oo a cóż to się stało że poszłaś jeść na mieście?
 
Tajnej grupy jeszcze nie ma ;) jest w trakcie zakladania. Ten wątek zostaje bez zmian, kazdy kto dołączy i bedzie chcial to dopisze go do wątku zamkniętego. Ot cala historia.
Ja nie chce juz pisać na watku ktory wszyscy mogą przeczytac. Wolę troche prywatności :)
Aaa, no to wszystko rozumiem. No ja z jednej strony rozumiem, ale wiem też jak to jest i sama miałam opory żeby się udzielać przed prenatalnymi. Wiem, że to przecież niczego nie zmieni i tak, ale w zupełności rozumiem dziewczyny, które dopiero po ukończeniu 1 trymestru decydują się na dołączenie do jakiegoś forum albo grupy.
 
Dory, wiem że to najmniej istotne :D ale po co wam biurko? My zlikwidowalismy bo jak już pracujemy to na stole w kuchni/salonie i tylko zajmowało miejsce.
Oo w końcu przeblysk pozytywnych myśli. A co Ci taki bąbel zabiera miejsca? Na początku tylko śpi i jest przewijany/karmiony. Nie trzeba go klasc na macie, nie pelza, nie czworakuje- wyobrażasz sobie jakby tam biegał? To by był problem z miejscem. A tak będzie leżał i zajmował jakieś pół metra. Kołyski są polowe mniejsze od łóżeczka, wystarcza mu, przewinąć możesz na biurku lub łóżku i po problemie. A tych rzeczy też nie musi mieć dziecko nie wiadomo ile bo tony zabawek pojawiają się dopiero później:)
Noo podrzuć siostrze 2 walizki rzeczy i będzie miejsce dla dziecka [emoji16]

Mama1990 wiadomo ile jeszcze to może potrwać z tą zamkniętą grupa? A co do dziewczyn to chyba mówiły o facebookowej:D

Czarnulka oo a cóż to się stało że poszłaś jeść na mieście?
No dokładnie. Ja myślałam o grupie na FB.

@Mama1990 Na TVP Sport leci powtórka z wczorajszego meczu. Mój wpadł do domu jak przeciąg, nie wiedziałam co się dzieje póki pilota do tv nie chwycił. I mówię do niego "Przecież dzisiaj już pewnie 5 razy oglądałeś skróty w internecie. Po co znowu chcesz cały mecz oglądać?". A on do mnie, że wczoraj przecież oglądał na Canale+ i tam był inny komentarz.... [emoji2356]
 
Dory, wiem że to najmniej istotne :D ale po co wam biurko? My zlikwidowalismy bo jak już pracujemy to na stole w kuchni/salonie i tylko zajmowało miejsce.
Oo w końcu przeblysk pozytywnych myśli. A co Ci taki bąbel zabiera miejsca? Na początku tylko śpi i jest przewijany/karmiony. Nie trzeba go klasc na macie, nie pelza, nie czworakuje- wyobrażasz sobie jakby tam biegał? To by był problem z miejscem. A tak będzie leżał i zajmował jakieś pół metra. Kołyski są polowe mniejsze od łóżeczka, wystarcza mu, przewinąć możesz na biurku lub łóżku i po problemie. A tych rzeczy też nie musi mieć dziecko nie wiadomo ile bo tony zabawek pojawiają się dopiero później:)
Noo podrzuć siostrze 2 walizki rzeczy i będzie miejsce dla dziecka [emoji16]
ja pracuje z domu, wiec biurko jest musem. Poza tym żadnego innego stołu nie mamy, prócz kawowego w salonie. Możemy wystawić to biurko, ale wyrzucać bym go nie chciała. Kosztowało niecałe pół roku temu ponad 1 k i chciałam go do nowego mieszkania wziac.
Siostra mieszka 400 km ode mnie, łatwiej wyrzucić do piwnicy :p
Ale moze masz racje, ze taki mały bąk nie zabierze za duzo miejsca, pewnie juz zaczęłam niepotrzebnie lamentowac. Cala ja :p
 
A teraz ja mam pytanie. Być może głupie. Chodzi o ciśnienie w ciąży, nigdy nie miałam z tym problemu, ani w ciąży ani normalnie. 100/60 to był taki standard. 90/50 też w normie hehe
Jakie ciśnienie moze zacząć martwić? Na ostatniej wizycie we wtorek miałam 145/95, wczoraj kontrolnie zmierzylam i było 140/95
 
reklama
To Ty musisz mieć dużą ta piwnicę;-) serio, nie potrzebujesz nic poza wygodnym miejscem do siedzenia 20h na dobę z dzieckiem przy piersi [emoji23]
 
Do góry