reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Będziesz wchodzić teraz? Jak nie, to poproś o wyrozumiałość pozostałe kobiety - niech Cię przepuszczą.
Młody wytrzyma, odeśpi, nie przejmuj się tym!
Wejdę może za 2 godziny dopiero, wiesz nie ja jedna czekam i nie przepuszcza niestety... No odespi a jutro szkola więc zla matka że mnie ale nie pójdzie...
 
reklama
Co do wagi, to jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży zaczęłam uważać, na to co jem. I takim sposobem bez wysiłku mi 3 kg uciekły. Teraz we wtorek na prenatalnych byłam ważona i miałam wagę sprzed ciąży, ale to na szybko w ciężkich botkach, jeansach, bluzie i kurtce na wagę wchodziłam więc pewnie mogę mieć te 4-5 kg do tyłu.
Ogólnie ostatnio w ciągu roku bardzo przytyłam przez te poronienia. Wcześniej ważyłam 58-60 kg, a teraz 70 kg. Nie chciałabym 80 kg przekroczyć w tej ciąży.
 
Wysokiego ciśnienia boją się chyba wszyscy bo to pierwszy oznak gestozy czyli zatrucia ciążowego. Nic Nam innego nie zostaje jak mierzyć w domu chociaż żeby mieć kontrole.
O to nawet pierwsze słyszę. Tak jak mówię ja z wysokim nigdy nie miałam kłopotów, zawsze mega niskie wręcz. No nic, zobaczymy, co parę dni zmierze
 
Mama1990 współczuję tyle wody! Słyszałam od znajomych jak tyly po 30kg bo im się woda zatrzymała. Boję się tego że mi się tak zrobi i mi kręgosłup padnie a lubię być aktywna, w ciąży mega dużo spacerowalam.

Baciombre to obyś wyszła przed północą:D

No ja dopóki mogłam chodzić zanim mialam rwe kulszowa to chodzilam na basen, a potem juz tylko lezec. Do porodu musiałam miec buty dwa rozmiary wieksze bo stopa w nic mi nie wchodziła :p wygladalam jak slon. A potem pyk i 25 kg na minus. Dlatego ja sie samymi cyferkami nie przejmuje. Staram sie jesc zdrowo i czuje sie dobrze ze soba :)
A nadciśnienie pewnie tez nie pomaga a znowu mi zaczyna szalec.
Głównie przez nadciśnienie z dnia na dzień mialam decyzje o cc wiec to bardzo groźne.
 
Jak tak czytam o tym waszym uważaniu na to, co jecie, na wagę itp to muszę przyznać, że trochę mi głupio [emoji12] ja zaczęłam sobie w ciąży dogadzać, co na wadze też już widać, a oprócz tego Babcia zaczęła zapraszać na codzienne obiadki (a wiadomo, jak to u Babci bywa... [emoji23]) Ale jak tak Was czytam, to chyba od jutra wprowadzę sobie trochę dyscypliny [emoji6]
 
Jakieś kilka dni temu moderatorki zrobiły tajną grupę. Be sensu trochę, bo przecież dużo kobiet dopiero po prenatalnych dołącza.

No słabo fakt bo jakoś widzę ze inne osoby się udzielają niż na początku , za tajna tez jestem bo niestety ale za dużo już oberwałam w życiu i wole żeby osoby postronne nie czytały . Nie ogarniam np jak wy odpowiadacie paru osobą na aplikacji nie potrafię .
 
reklama
No słabo fakt bo jakoś widzę ze inne osoby się udzielają niż na początku , za tajna tez jestem bo niestety ale za dużo już oberwałam w życiu i wole żeby osoby postronne nie czytały . Nie ogarniam np jak wy odpowiadacie paru osobą na aplikacji nie potrafię .

Dlaczego dobrze ze ten otwarty sie nie zamyka bedzie dalej funkcjonował jak ktos napisze to od razu damy znac ze jest zamknięte i tyle :)
 
Do góry