reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Nie trzeba byc pania psycholog by wiedzieć co krzywdzi ludzi. Nie sądzę by wiek był tutaj wyznacznikiem kto wie wiecej o życiu a kto nie.

O jeszcze kolejna mądra z wiedza pani psycholog udziela się w dyskusji o której nic nie wie. Gratulacje. A siebie lubię bardziej niż myślisz jeszcze za młoda jesteś żeby wogole coś wiedziec o zyciu
 
reklama
Ja jestem z okolic Poznania w sumie do centrum mam jakieś 15 min autem może są tu jakieś jeszcze dziewczyny z Poznania albo okolic bo właśnie nie kojarzę ?

Dziewczyny dużo uśmiechu na twarzy w ten piękny dzień!
 
O matko a Wy dalej o tym samym ? Później się dziwicie, że z Nas się śmieją na innym forum. Przecież Nasza grupa jest dalej otwarta i każdy może Nas poczytać. Jeżeli macie tyle kasy to miejcie też trochę klasy i zostawcie to licytowanie kto ile czego ma i jak wymioty wpływają itd. Dajcie na luz bo wprowadziłyście taka atmosferę, że szok.
 
Akurat nie uważam, by moja rozmowa z @czarnulka była rozmową na poziomie, zniżyłam się do jej poziomu, bo miałam nadzieję, że może chociaż trochę otworzy jej to oczy. Ale na darmo to było!

Nie uważam, by moje wypowiedzi tutaj na forum były chamskie jak to określasz. I nikomu nie próbowałam udowodnić, że mam racje. Może poczytaj wypowiedzi innych dziewczyn o tym co sądzą o wypowiedziach @czarnulki na temat wagi. Większość jest mojego zdania i myślę, że większość zwyczajnie po ludzku takie obrażanie uraziło. Ja nikogo tutaj nie obrażam. I nie szufladkuje przede wszystkim!

@czarnulka tutaj na forum żaliła się na wymioty i jak to niby nie może W OGÓLE jeść a jak dziewczyny radziły zgłosić się do lekarza, to nie widziała takiej potrzeby. Nikt nie mówił, że od razu musiała lecieć do szpitala i tam zostawać, zwyczajnie zadbać o siebie i swoje zdrowie. A nie radość, że oooo dzięki temu przynajmniej nie przytyje..

Nie wiem jaki trzeba mieć status, by trzeba było się głodzić. W ciąży. I sorry.. nie wiem co masz do mnie (@czarnulka szuka wsparcia, żeby chociaż jedna stanęła po jej stronie?!). Nie wiem jak kobieta w ciąży może napisać że wstydzi się GRUBEGO brzucha ciążowego a druga jej poklaskiwać.

Ja rownież jestem bogata i mam wszystko i co z tego? To jest jakiś super status, że można mi wszystko? Mam inne wartości w życiu niż to co materialne i wiem co to szacunek do drugiego człowieka i potrafię docenić to co mam od życia. A dziecko to dla mnie cud i w tym momencie nie jest ważne dla mnie jak zmieni się moje ciało przez tą malutką istotę, której świadomie chcemy dać życie!

Każda z nas jest inna! Każda! Grube, chude, biedne, bogate. Były tematy rownież o mieszkaniach i rownież można się krytykować. Ale serio musimy się licytować? Obrażać innych? Mnie zbulwersowało to co napisała czarnulka i jej ogólne zachowanie na forum i owszem poniosło mnie rownież. Ale nikogo nie obraziłam!
[emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]


@Emi90 ja mieszkam 30km od Poznania[emoji6]
 
Aldona przez internet wydała diagnozę trzeba uważać co się pisze bo jak się ma swoje zdanie to jest się anorektyczka wstydząca się swoich dzieci

Ogarnij się 36 letnia kobieto. Zdanie innych to ja szanuje - to nas od siebie odróżnia. Jednak głodzenia się w ciąży i wstydu za gruby brzuch - nie szanuje i potępiam wręcz. A dzieci to mogą się co najwyżej wstydzić kiedyś za Ciebie.. jak zapewne operacje plastyczne pokryją całe Twoje ciało. I wygląd bedzie dla ciebie ważniejszy niż one. Kończę z Tobą temat, bo dla mnie rozmowa z Tobą jest jałowa. Jeszcze nie zauważyłaś że stanowisz tu mniejszosc z Twoim podejściem i zdaniem? Że dziewczyny są rownież oburzone? Naprawdę jestes taka ślepa czy taka głupia?
 
Pora na zmianę tematu. Dziewczyny myślicie już nad jakimiś wózkami? Macie jakieś swoje typy?

Miała któraś z was może Cybex Priam? Jak koła w tym wózku? Jest jakaś amortyzacja?
 
Ogarnij się 36 letnia kobieto. Zdanie innych to ja szanuje - to nas od siebie odróżnia. Jednak głodzenia się w ciąży i wstydu za gruby brzuch - nie szanuje i potępiam wręcz. A dzieci to mogą się co najwyżej wstydzić kiedyś za Ciebie.. jak zapewne operacje plastyczne pokryją całe Twoje ciało. I wygląd bedzie dla ciebie ważniejszy niż one. Kończę z Tobą temat, bo dla mnie rozmowa z Tobą jest jałowa. Jeszcze nie zauważyłaś że stanowisz tu mniejszosc z Twoim podejściem i zdaniem? Że dziewczyny są rownież oburzone? Naprawdę jestes taka ślepa czy taka głupia?
Skoro pisałaś ze skończyłaś temat to po co dalej go ciągniesz pani inteligencjio? Nie pozwolę żeby byle kto mnie obrażał a już zwłaszcza była anorektyczka z nadwaga
Weź dziewczyno zwolnij się z pracy bo chyba w głowie ci się od niej poprzestawiało a uważaj to szkodzi dla dziecka
 
Akurat nie uważam, by moja rozmowa z @czarnulka była rozmową na poziomie, zniżyłam się do jej poziomu, bo miałam nadzieję, że może chociaż trochę otworzy jej to oczy. Ale na darmo to było!

Nie uważam, by moje wypowiedzi tutaj na forum były chamskie jak to określasz. I nikomu nie próbowałam udowodnić, że mam racje. Może poczytaj wypowiedzi innych dziewczyn o tym co sądzą o wypowiedziach @czarnulki na temat wagi. Większość jest mojego zdania i myślę, że większość zwyczajnie po ludzku takie obrażanie uraziło. Ja nikogo tutaj nie obrażam. I nie szufladkuje przede wszystkim!

@czarnulka tutaj na forum żaliła się na wymioty i jak to niby nie może W OGÓLE jeść a jak dziewczyny radziły zgłosić się do lekarza, to nie widziała takiej potrzeby. Nikt nie mówił, że od razu musiała lecieć do szpitala i tam zostawać, zwyczajnie zadbać o siebie i swoje zdrowie. A nie radość, że oooo dzięki temu przynajmniej nie przytyje..

Nie wiem jaki trzeba mieć status, by trzeba było się głodzić. W ciąży. I sorry.. nie wiem co masz do mnie (@czarnulka szuka wsparcia, żeby chociaż jedna stanęła po jej stronie?!). Nie wiem jak kobieta w ciąży może napisać że wstydzi się GRUBEGO brzucha ciążowego a druga jej poklaskiwać.

Ja rownież jestem bogata i mam wszystko i co z tego? To jest jakiś super status, że można mi wszystko? Mam inne wartości w życiu niż to co materialne i wiem co to szacunek do drugiego człowieka i potrafię docenić to co mam od życia. A dziecko to dla mnie cud i w tym momencie nie jest ważne dla mnie jak zmieni się moje ciało przez tą malutką istotę, której świadomie chcemy dać życie!

Każda z nas jest inna! Każda! Grube, chude, biedne, bogate. Były tematy rownież o mieszkaniach i rownież można się krytykować. Ale serio musimy się licytować? Obrażać innych? Mnie zbulwersowało to co napisała czarnulka i jej ogólne zachowanie na forum i owszem poniosło mnie rownież. Ale nikogo nie obraziłam!
Nic nie mam do Ciebie, czarnulki, nie znam, tylko, cofnelam sie na waszym wątku w górę i przeczytalam wszytskie wypowiedzi.

Wiesz, czasami jest tak ,ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Czytając te wypowiedzi, naprawdę nie mogłam w uwierzyć, w to w jak pretensjonalny sposób wydalas " diagnoze" , a potem przy poklasku brnelas dalej.

Chodzi mi o to, ze czasami warto sie dwa razy zastanowic, mimo, ze internet daje nam prawo do wyrazania wlasnej opinii ( mozesz sie nie zgadzac z niczym tu ) , ale to nie powód, zeby w swoich wypowiedziach byc najzwyczajniej w swiecie nie milym :)
P.s. a aktak niestetu ale rodzi atak, chyba,ze jest sie ponad to:)

życzę dla Ciebie dobrego dnia:) i wiecej usmiechu :)
 
reklama
Dla mnie na wózek, łóżeczko, ciuszki jeszcze za wcześnie. Na pewno zacznę oglądać po badaniach połówkowych a kupię trochę później może w okolicach 30 tygodnia.
 
Do góry