reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@asiek08 ja również zastanawiam się nad anex sport lub cross. Niestety nie widziałam jeszcze żadnego na żywo wiec na razie tylko pod względem wizualnym mi się podobają:)
Ale tak dokładnie zacznę wszystko oglądać pewnie ok 6 mies
 
reklama
Ja jestem z okolic Poznania w sumie do centrum mam jakieś 15 min autem może są tu jakieś jeszcze dziewczyny z Poznania albo okolic bo właśnie nie kojarzę ?

Dziewczyny dużo uśmiechu na twarzy w ten piękny dzień!
Hej witamy[emoji16] a jest kilka dziewczyn z Poznania i okolic[emoji16] ja mam też jakieś 15 min do centrum hehe...
 
@asiek08 ja również zastanawiam się nad anex sport lub cross. Niestety nie widziałam jeszcze żadnego na żywo wiec na razie tylko pod względem wizualnym mi się podobają:)
Ale tak dokładnie zacznę wszystko oglądać pewnie ok 6 mies
Mi w anexie cos nie pasowało ba żywo jak go.ogladalam ale juz nie pamiętam co :p bo to bylo dawno juz :)
Mi sie Bebetto Si podoba ;)
 
A tu dalej wrze:o
Wstałam totalnie zmęczona, wykończyło mnie to wczorajsze czekanie na wizytę i zdałam sobie sprawę że lekarz zapomniał po prostu dac mi wydruku z wizyty:( trochę dziwnie mi z tym... No ale widziałam malucha i skoro mówił że wszystko ok to wszystko ok:rolleyes2:
Dzisiaj Dzień Kobiet a więc wszystkiego najlepszego!!! Niedługo wraca mój mąż z Danii i w końcu nie będę sama z synem, i będziemy też na prenatalnym co mnie bardzo cieszy:tak::D

Co do wózków to ja też nie kupuje jeszcze ale przeglądam ;) podobają mi się adamex chyba każdy nawet te starsze wersje barletta, roan bass soft A anex sport nie pasują mi koła i z tego co mówiła bratowa bo miała to torba mała i mało się w niej mieści...
 
@Emi90 my byliśmy juz oglądać wstępnie (tatuś się uparl).. Nie żeby kupić, tylko popatrzeć więc nie polecam Akpol Baby na Strzeszynskiej... Laska, która nam "tłumaczyła" bo raczej narzucala swoje zdanie i dawała kąsliwe uwagi to jedna wielka masakra.. Jeszcze jak sie oddaliśmy na inne regały to wysmiala, ze termin na wrzesień [emoji43]
 
@asiek08 ja słyszałam ze ponoć na serbskiej w bobowózki jest duży wybór :) Dlatego ja postanowiłam poczekać do 6 mies żeby nie świrować :) oczywiście ubranka musiałam jakieś kupic bo nie mogłam się powstrzymać już :D
 
reklama
Do góry