reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Wszystkiego co najlepsze z okazji naszego święta dziewczynki!

Ale zawrzało tu na forum. Nie wkręcam się w dyskusję ale mam swoje zdanie na ten temat. Ja w pierwszej ciazy jak w 12 tyg miałam 3 kg na plus a wszędzie czytałam że większość nie tyje a nawet chudnie to bałam się że dużo przytyję ale w sumie miałam +12 kg więc to też nie jest regułą.

@Klaudia278 miałam Ci już jakiś czas temu pisać że tak fajnie Ci się składa teraz to wszystko [emoji4] ja miałam tak przy pierwszej córce. 1 lutego miałam obronę magisterki i powiedziałam mężowi o ciąży (trzymałam to w tajemnicy prawie tydzień!!!) a 2 lutego podpisywaliśmy umowę kredytową i za chwilę mieliśmy odebrać klucze. Teraz się zastanawiam jak się pomieścimy na tych 49 metrach we 4 [emoji23] z łezką w oku wspominam tamten okres.
 
reklama
Pora na zmianę tematu. Dziewczyny myślicie już nad jakimiś wózkami? Macie jakieś swoje typy?

Miała któraś z was może Cybex Priam? Jak koła w tym wózku? Jest jakaś amortyzacja?

Ja doszłam do wniosku że nie będę wydawać 2000 na wózek 3w1. Na początek kupimy osobno gondole używana także nie mam swoich typów, zależy co akurat będzie na olx. Chociaż podobają mi się bebetto. I osobno jakiś nowy fotelik samochodowy. A po zimie zaszaleje i kupię jakaś fajna zgrabna spacerowke.
Chociaż słyszałam że tescie już podobno zbierają na wózek dla wnuka :D
 
Dziewczyny pamiętajcie jeszcze o sklepie Lullababy (Kinepolis), i w smyku na franowie też są wozki[emoji16]ostatnio sobie weszłam hehe i nie wiedziałam na jaki patrzeć[emoji23]
Aha i jeszcze jest duży sklep na szczepankowie bodajże. Też peeeelno wozkow[emoji848]

Weszłam ostatnio do Lullababy [emoji85] takie cuda, że nie mogłam wyjść ze sklepu [emoji23][emoji23] mąż mnie musiał wyciągać [emoji23][emoji23]
 
Super, ze jest tu klika dziewczyny z moich okolic :) Macie już wstępnie wybrany szpital gdzie chcecie rodzic?
 
A mi aż szkoda że wózka nie kupujemy [emoji28] będę sie jarać waszymi zakupami :)
Ja takiego fotelika no name bez atestu bym nie kupila.
 
Super, ze jest tu klika dziewczyny z moich okolic :) Macie już wstępnie wybrany szpital gdzie chcecie rodzic?

Ja raczej Polna. Mój lekarz prowadzący tam pracuje wiec nie mam się nad czym zastanawiać :)
W moim mieście jest tez mniejszy szpital ale jakoś się obawiam pobytu tam, słyszałam tez, ze kiepsko traktują ciężarne, które chodzą do lekarzy np. z Poznania lub innych miast...
 
Akurat mamy takie terminy, że chyba spacerówki muszą być solidne i dłużej Nam posłużą. I tak jak piszecie one są wygodniejsze i sprawniejsze. A ja jak widzę czarne, ciemne wózki to przed oczami mam ilość kurzu jaki się na nich osadza ;p meble w salonie mam czarne i nigdy w życiu nic ciemnego tak się kurzy że codziennie można wycierać ;p
 
reklama
@Klauduśka23 @asiek08 ja myśle nad Raszei. I tam właśnie urzęduje moj lekarz dlatego mnie tam teraz tez położył z tymi wymiotami...Wiec miałam okazje zrobić małe rozeznanie:) opieka na patologii ciąży bez zastrzezen. Babki co były na ostatnich nogach cały czas badania dopytanie jak sie czuja i czy coś sie rusza, wręcz podawanie posiłków do „łóżka” :D ale kurczę tyle było porodów przez moje 3 dni ze nie mieli już miejsc a ponoć Właśnie mowili ze Polna wyremontowa takie ładne sale i żadna nie chce tam jechać wiec nie wiem o co chodzi...
 
Do góry