reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Justa01 ja byłam na konsultacji u endokrynologa. Moje tsh wynosiło 0,05-1 trymestr. Przed ciąża miałam wszystko w normie. Endokrynolog zrobił mi usg i musiałam zrobić badania na wszystkie trzy przeciwciała tarczycowe. Wszystko wyszło w normach, wiec jestem póki co bez lekarstw- muszę obserwować :) ponoć w ciąży tarczyca może tak wariować- gorzej ponoć jak wpada w niedoczynosc wtedy trzeba leki
 
reklama
Pamiętam jak p doktor mówił że widać pęcherz moczowy, ale na opisie z badań nie ma tego [emoji4]

A ja mam pytanie odnośnie tsh, czy któras z was po badaniu dostała skierowanie do endokrynologa i jaki wynik mialyscie że tak się stało? Ktoś zna może prawidłowe normy w ciąży w pierwszym trymestrze?

Normy w ciąży do 2,5 [emoji6] tak bynajmniej jest w segregatorze mamyginekolog

Zobacz załącznik 950006
 
Ostatnia edycja:
Hello dziewczyny.
U nas dziś bardzo wietrznie. Mają być też burze.

Dajcie znać o wątku zamkniętym.

Ja prenatalne w poniedziałek. Zaczynam się stresować. Ale wierzę, że będzie dobrze.
Trzymam kciuki za nas wszystkie.
To chyba w przyszłym tygodniu uzupełni się do końca tabelka z płcią.
 
Dzień dobry :)
@jurczux kciuki za Ciebie i maluszka!
Zycze miłej soboty! My chyba skorzystamy z okazji ze teście chcą się zająć wnukiem to my myk do kina ;)
P.s ja już tez odliczam dni do prenatalnych 15go, już tak niedługo :D
 
Hello dziewczyny.
U nas dziś bardzo wietrznie. Mają być też burze.

Dajcie znać o wątku zamkniętym.

Ja prenatalne w poniedziałek. Zaczynam się stresować. Ale wierzę, że będzie dobrze.
Trzymam kciuki za nas wszystkie.
To chyba w przyszłym tygodniu uzupełni się do końca tabelka z płcią.
Ja poznałam płeć ostatnio dopiero na polowkowych więc się nie nastawiam [emoji16][emoji3]
 
Ja też jeszcze nie znam [emoji39] I nastawiam się na polowkowe właśnie [emoji39]
Może w międzyczasie się od gina dowiesz:) Ja chodziłam do takiego który miał słaby sprzęt i nie sprawdzał płci, powiedział że się dowiem na prenatalnhch, ale teraz mam takiego bardziej ogarnietego więc jak będzie widać to mi pewnie powie :)
 
reklama
Do góry