reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dlatego ja nie robie tych z krwi, dla mnie to tylko cyferki a tyle razy słyszałam juz o takich sytuacjach jak u @olagie a wszystkie dzieci rodzily sie zdrowe. Tylko stres niepotrzebny. Wiadomo ze jak sa wskazania to dobrze zrobić ale jak nie trzeba to ja odpuszam ten stres.

@olagie Na amniopuncje bym sie chyba nie zgodzila, za duże ryzyko jak dla mnie.
 
reklama
Odebrałam [emoji17]
Będę miała robioną amniopunkcję[emoji17]
Siedzę i rycze, załamała się.
Wynik: 1:256 Trisomi 21, czyli zespołu downa
To jeszcze nie wyrok. Kilka dni temu pisałam tu o sytuacji mojej siostry. Wyszły jej na prenatalnych słabe przepływy i duże prawdopodobieństwo z. Edwardsa. Robiła i Harmony, i amniopunkcję.
Młody kończy niedługo 3 lata i jest przeinteligentnym i zdrowym chłopczykiem :-)
 
Hej Kochane. Witam się w 11+0.
Nie zaglądałam tu jakiś czas bo w weekend miałam ślub przyjaciółki a byłam świadkiem więc było trochę bieganiny.
Chcę się z Wami czymś podzielić. Ostatnoą wizytę miałam 26 lutego, następna 26 marca (prenatalne). Ostatnio mam jakies dziwne przeczucia, mam wrazenie ze zmalal mi bzuch, piersi już tak nie bolą.. w ogóle nie czuje, że jestem w ciąży. To pewnie głupie bo sobie wmawiam, ale umówiłam się na piątek do mojego doktora żeby zobaczyć malucha bo sie wykończe :(
 
Odebrałam [emoji17]
Będę miała robioną amniopunkcję[emoji17]
Siedzę i rycze, załamała się.
Wynik: 1:256 Trisomi 21, czyli zespołu downa

Olagie nie zamartwiaj się na zapas, choć wiem, że trudno. Podam Ci przykład kuzynki męża - jej trzecia ciąża, dwie pierwsze ok, a teraz zarówno usg jak i pappa wyszły jej złe - zrobiła amniopunkcję bo nie stać jej było na te płatne badania i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dzieciątko zdrowe, badanie bez jakichkolwiek komplikacji. Także głowa do góry [emoji8][emoji8]
Ja w poprzedniej ciąży miałam zaś złe wyniki USG, a dokładnie pomiaru NT, zrobiłam pappa i wykluczyło mi jakiekolwiek wady.
 
Hej Kochane. Witam się w 11+0.
Nie zaglądałam tu jakiś czas bo w weekend miałam ślub przyjaciółki a byłam świadkiem więc było trochę bieganiny.
Chcę się z Wami czymś podzielić. Ostatnoą wizytę miałam 26 lutego, następna 26 marca (prenatalne). Ostatnio mam jakies dziwne przeczucia, mam wrazenie ze zmalal mi bzuch, piersi już tak nie bolą.. w ogóle nie czuje, że jestem w ciąży. To pewnie głupie bo sobie wmawiam, ale umówiłam się na piątek do mojego doktora żeby zobaczyć malucha bo sie wykończe :(
Rozumiem twoje obawy :/ chyba każda ma takie akcje Haha. Ja w 8 tygodniu nagle poczułam się dobrze, nie byłam zmęczona ani nic tez zaczęłam panikować, nagle zaczęłam plamić jasna krwią, a na wizycie okazało się, ze wszystko jest wporzadku. Ale nie martw się ja mam to samo, ale to chyba będzie tak już przez dłuższy czas. Normalne, ze się zamartwiamy czy wszystko wporzadku. Ale spokojnie nie jesteś sama
 
reklama
Witam się po prenatalnych... musiałam ochlonac:rofl::rofl2: wszystko w porządku, nt 1.7 kość nosowa jest, przepływy ładne, serduszko bije ładnie, dzidziuś ma 6.34 czyli 12t5d a według om powinno być 11t6d więc usg wyszło super i zrobili mi ten test PAPPa ale ja nawet nie będę brała tego pod uwagę skoro usg wyszło ladne i tego będę się trzymac8-) aaa i mój cud na 80% jest dziewczynka więc moje przeczucia mogą się mylić ;):yes:
20190311_150145.jpg

@olagie kochana badz dobrej myśli, skoro usg wyszło dobrze to tu są tylko statystyki... ściskam mocno i głowa góry:-*
 
Do góry