reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
25 tydzień [emoji846] ja się śmieję, że zostanie raperem, bo jak tylko włączę muzykę, to się ożywia i zaczyna brykać [emoji16]

Fajnie ze taki aktywny odrazu wiadomi ze wszystko oki:) moja troche młodsza.
Ja właśnie czekam na założenie holtera RR
Tez mialas problem z cisnieniem?bo widzialam ze napisałas ze sie unormowalo-leki czy jakieś domowe sposoby?
 
Fajnie ze taki aktywny odrazu wiadomi ze wszystko oki:) moja troche młodsza.
Ja właśnie czekam na założenie holtera RR
Tez mialas problem z cisnieniem?bo widzialam ze napisałas ze sie unormowalo-leki czy jakieś domowe sposoby?
Miałam ciśnienie nawet w spoczynku między 140 a 150 przez prawie 2 miesiące. Leków nie przyjmowałam, dużo wody z cytryną piję, praktycznie nie rozstaję się z butelką wody, do której wciskam cytrynę i więcej odpoczywam. Może organizm też się po prostu bardziej do ciąży przyzwyczaił, w każdym razie nagle ciśnienie się obniżyło i teraz utrzymuje się książkowe.
 
Tylko pozazdrościć, ja jade na tabletkach:/i mimo to potrafi mi skakac ale juz nie tak bafdzo mocno jak kiedys:)oby tak dalej:)
 
Dziewczyny w których tyg robiłyście krzywą ? ja przed wizytą którą mam 5 czerwca mam zrobić a nie będzie to jeszcze 24 tyg, i się zastanawiam
 
Tylko pozazdrościć, ja jade na tabletkach:/i mimo to potrafi mi skakac ale juz nie tak bafdzo mocno jak kiedys:)oby tak dalej:)
A miałaś już wcześniej przed ciążą problemy z ciśnieniem? Ja to przed ciążą zawsze miałam bardzo niskie, niekiedy 90 na 45 nawet [emoji16] więc jak mi tak mocno skakało, to nie potrafiłam funkcjonować i normalnie trzęsłam się czasami i obraz mi się rozmywał przed oczami
 
reklama
Do góry