reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Witam, jestem tu nowa. Termin mam na 23 września. Synek rośnie, ale ja chyba bardziej. To moja druga ciąża i już mam znacznie więcej kg niż w całej pierwszej ciąży a to jeszcze ok. 3 miesiące tycia No nic, może później schudnę choć w moim wieku wiem że to trudniejsze niż poprzednio tj. 21 lat temu. Tak tak syn ma już dorosłego brata ja przy Was dziewczyny to dinozaur z 15kg nadwyżką. Teraz jednak bardziej myślę o porodzie. Boję się bólu i tego co będzie po..... mimo drugiej ciąży to będę we wszystkim się uczyć. Kiedyś było inaczej no i po tylu latach to już zapomniałam
U mnie trzecia ciaza i też stres... pierwszy mój poród w Polsce, jak dzwoniłam na porodowke do szpitala w którym zamierzam rodzic to mi Pani ordynator troszkę poprawiła humor i się wyluzowalam... przesympatyczna kobieta ( mam nadzieję że nie tylko przez tel) udzieliła konkretnych odp na moje pytania i zaprosiła na obejrzenie szpitala :-) :) :)
 
Ja im bliżej września, tym więcej różnych emocji mam w sobie. Najgorsze jest to, że to mój pierwszy poród i nie wiem, czego się spodziewać [emoji85] ale z tym obejrzeniem szpitala to racja, nie myślałam o tym wcześniej, ale teraz postanowiłam, że również pojadę do swojego szpitala zobaczyć, jak to wygląda od środka [emoji846] wybrałam szpital, gdzie na codzień pracuje gin, który mnie prowadzi, po cichu liczę na to, że trafię akurat na jego dyżur [emoji16]
U mnie trzecia ciaza i też stres... pierwszy mój poród w Polsce, jak dzwoniłam na porodowke do szpitala w którym zamierzam rodzic to mi Pani ordynator troszkę poprawiła humor i się wyluzowalam... przesympatyczna kobieta ( mam nadzieję że nie tylko przez tel) udzieliła konkretnych odp na moje pytania i zaprosiła na obejrzenie szpitala :-) :) :)
 
Hej Dziewczyny
Mam pytanie odnośnie badanie na paciorkowca czy gronkowca (kiepsko u mnie z pamięcią ) macie zlecone robienie i jak coś to kiedy?
 
Badania na gronkowca robi się ok 35-39tc [emoji6]
I to jest badanie które jest potrzebne na porodówce, więc trzeba przypilnować.
No właśnie , ja mam wizytę w przyszłą środę ,czyli 29tydzień ( 28+0) i gin powiedział ,że pobierze mi ten wymaz i zrobić to badanie , i nie wiem czy to nie za wcześnie ?
 
No właśnie , ja mam wizytę w przyszłą środę ,czyli 29tydzień ( 28+0) i gin powiedział ,że pobierze mi ten wymaz i zrobić to badanie , i nie wiem czy to nie za wcześnie ?
Nie, ważne że już będzie zrobione. W ciągu kilku tygodni do porodu nie zarazisz się tą bakterią. A jeśli wyjdzie że jesteś nosicielem to po porodzie dostaniecie oboje antybiotyk.
 
reklama
Cześć dziewczyny jak wasze samopoczucie? U mnie dobrze tylko od dwóch dni czuje się jakbym była w pierwszych tc- mulenie na maksa... Ale mała wariuje więc uciska tu i tam plus zgaga
 
Do góry