reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ile wasze dzieci wytrzymują na brzuszku?? Mojemu po chwili się nudzi i wrzeszczy

U mnie to max 5 minut wytrzyma bo tak nie lubi że zaraz wrzask, muszę się bardziej do tego przyłożyć:/
U mnie jak u Qumiki.

Ale! Dzisiaj mieliśmy drugą dawkę na pneumokoki i 5w1. Doustne i dwa ukłucia w uda. Doustnie na luzie. Wzięłam ją na kolana plecami do mnie i złapałam mocno za dłonie, szumialam do uszka. Pierwszego ukłucia jakby nie poczuła. Drugie zabolało bardziej, zapłakała ale przytuliłam ją 19 sekund i po sprawie! 😲❤️🥳🥳🥳 Wczoraj czytałam coś że dzieci nie wolno kłamać i wzięłam sobie to do serca i mówiłam jej już w domu ze pójdziemy do Pani doktor ona zbada a później inna pani zrobi jej kujkuj i będzie bolało. Może zadziałało? 🤔😝😂🥳🥳
 
U mnie jak u Qumiki.

Ale! Dzisiaj mieliśmy drugą dawkę na pneumokoki i 5w1. Doustne i dwa ukłucia w uda. Doustnie na luzie. Wzięłam ją na kolana plecami do mnie i złapałam mocno za dłonie, szumialam do uszka. Pierwszego ukłucia jakby nie poczuła. Drugie zabolało bardziej, zapłakała ale przytuliłam ją 19 sekund i po sprawie! 😲❤️🥳🥳🥳 Wczoraj czytałam coś że dzieci nie wolno kłamać i wzięłam sobie to do serca i mówiłam jej już w domu ze pójdziemy do Pani doktor ona zbada a później inna pani zrobi jej kujkuj i będzie bolało. Może zadziałało? 🤔😝😂🥳🥳
Dobrze ze mówisz my mamy jutro 6w1 i rota drugie dawki. Muszę wziąść przykład z ciebie i powiedzieć dziecku że będzie bolalo😜😜😜😂
 
reklama
Do góry