reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Tak zupełnie szczerze to starania w tym miesiącu były tylko raz, na dwa dni przed planowaną owu [emoji23] totalnie sobie odpuściliśmy :)
Ale od wczoraj jestem zgodnie z zaleceniem lekarza cały dzień w łóżku na duphastonie bo zaczęłam plamić [emoji17] Ale gdzieś z tyłu głowy wierzę, że wszystko będzie dobrze..

@Preggers to skoro dwóch synów już masz, pewnie czekasz na córcie? [emoji3059]

A to nie plamienie implantacyjne tak wcześnie?
 
reklama
Myślisz? Zawsze wydawało mi się że dopiero po implantacji pojawia się bhcg ale z ciekawości trochę poczytałam, I ma to sens :)
 
Myślisz? Zawsze wydawało mi się że dopiero po implantacji pojawia się bhcg ale z ciekawości trochę poczytałam, I ma to sens :)

Tak mi się wydaje[emoji848] tak miałam w pierwszej ciąży i tym razem też tak było więc się nie przejęłam tym plamieniem. U mnie zaczęło się 7 dni po owulacji ale czytałam, że może zacząć się nawet 12 dni po.

Dziewczyny na kiedy umawiacie się do lekarza?
 
Ja planowałam 31.12 albo 2.01 ale to głównie dlatego, że mam tylko jedno opakowanie duphastonu. Jeżeli będzie już coś widać to super.. A Wy na kiedy planujecie ?
Dziewczyny mam dylemat, duphaston wziąć dzisiaj dopiero po pobraniu krwi, żeby nie zaklamac wyniku czy normalnie wziąć żeby było widać że dawka jest odpowiednia albo za mała ? [emoji848]
 
Ja już po pobieraniu. Wynik 13/14 [emoji51]
Ja planowałam jakoś ok 9.01 w tym tygodniu w zależności w który dzień mój gin będzie miał terminy. Już chciałabym żeby było coś widoczne najlepiej serducho. No chyba ze coś będzie mnie martwiło to szybciej będę go naciskała na wizytę.
Mówisz o progesteronie? Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, ale może po prostu z rana jedz na pobieranie weź z sobą tabletkę i zaraz po połknij :p
 
Hej. Może i ja do Was dołączę. Może, bo testu jeszcze nie robiłam. Jednak martwią mnie objawy. Czuję się od tygodnia, jakbym miała dostać okres (bóle podbrzusza). Cykle mam regularne, a okres powinnam mieć od trzech dni. Często chodzę do toalety, bo wydaje mi się, że przyszedł okres.
Jak Wy się czujecie? Miała któraś z Was podobne objawy?

Gratuluję tym, które już wiedzą :)
 
Hej. Może i ja do Was dołączę. Może, bo testu jeszcze nie robiłam. Jednak martwią mnie objawy. Czuję się od tygodnia, jakbym miała dostać okres (bóle podbrzusza). Cykle mam regularne, a okres powinnam mieć od trzech dni. Często chodzę do toalety, bo wydaje mi się, że przyszedł okres.
Jak Wy się czujecie? Miała któraś z Was podobne objawy?

Gratuluję tym, które już wiedzą :)

To trzymam kciuki!
Ja w każdej ciazy (a to moja 5;)) mam takie ćmienie w brzuchu jak na okres. Tym razem tez tak miałam od niedzieli czułam, ze mogę dostać okres. Co do śluzu to tez mam go dużo i chodzę do toalety sprawdzić czy to śluz czy okres ;) także może być to ciąża. Wiadomo test Ci prawdę powie! A ja trzymam kciuki, żeby to była ciąża :)
 
Ja już po pobieraniu. Wynik 13/14 [emoji51]
Ja planowałam jakoś ok 9.01 w tym tygodniu w zależności w który dzień mój gin będzie miał terminy. Już chciałabym żeby było coś widoczne najlepiej serducho. No chyba ze coś będzie mnie martwiło to szybciej będę go naciskała na wizytę.
Mówisz o progesteronie? Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, ale może po prostu z rana jedz na pobieranie weź z sobą tabletkę i zaraz po połknij :p

Też dziś byłam na badaniu krwi, u mnie wyniki będą dopiero „wieczorem”. Nie wiem na kiedy umówić się do gina, w poprzedniej ciąży byłam dopiero w 6w6d. Kiedy serduszko jest już rozwinięte?
 
reklama
Też dziś byłam na badaniu krwi, u mnie wyniki będą dopiero „wieczorem”. Nie wiem na kiedy umówić się do gina, w poprzedniej ciąży byłam dopiero w 6w6d. Kiedy serduszko jest już rozwinięte?

No to dzisiaj wszystkie czekamy :)
Wydaje mi się ze 6-7 tydz już powinno być widać :)
 
Do góry