reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Właśnie przejrzałam Twoje wcześniejsze wpisy, Widzę że mamy podobne doświadczenia, również leczę się na Hashimoto, ale już od około 10 lat biorę Euthyrox. Trzymaj się Kochana, pisz na pw jak masz ochotę wspólnie popłakać i po wspierać się wzajemnie. [emoji19]
Czyli razem, żegnamy nasze Aniołki [emoji22][emoji853], Czy to Twoja pierwsza ciąża i strata?
 
Powoli szykuje się i jadę do kliniki. Mimo że wizytę mam w pn to muszę bo zwariuje. Od wczoraj jakoś dziwnie mdłości mi przeszły...Nie wiem mam jakieś złe przeczucia. Wizytę mam na 9. Dziewczyny trzymajcie kciuki.
Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze. Daj znać po wizycie.
Też dziś rozmyślam nad lekarzem, kompletnie odeszły mi objawy, piersi są w stanie z przed ciąży, w ogóle nie bolą. Wczoraj trochę ciężej popracowałam w pracy i teraz się martwię. Najbardziej martwią mnie te piersi
 
U mnie objawy też nie zawsze są o jednakowym natężeniu. Czasem wstaję i do południa nic, a na wieczór tak dają w kość, że wytrzymać nie idzie. Także dziewczyny spokojnie, dzień bez objawów to nie powód do paniki.
 
W poniedziałek po wizycie lekarz stwierdził że zarodek jest za mały i serce za wolno bije. Więc trochę się przejmuje
U mnie objawy też nie zawsze są o jednakowym natężeniu. Czasem wstaję i do południa nic, a na wieczór tak dają w kość, że wytrzymać nie idzie. Także dziewczyny spokojnie, dzień bez objawów to nie powód do paniki.
 
reklama
Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze. Daj znać po wizycie.
Też dziś rozmyślam nad lekarzem, kompletnie odeszły mi objawy, piersi są w stanie z przed ciąży, w ogóle nie bolą. Wczoraj trochę ciężej popracowałam w pracy i teraz się martwię. Najbardziej martwią mnie te piersi
Ja również się zamartwiam aż nie mogłam dziś spać... Piersi normalnego rozmiaru zero bólu nawet przy dotyku.. Nie wiem jak wytrwam do wtorku.... Poprzednia ciążę poronilam w 6 tygodniu.. Objawy były takie same, a raczej ich zanik....
 
Do góry