reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ledwo żyje. Ciagle chce mi się spac, na nic nie mam siły. Dzis nagle zachciało mi się jeść A nie miałam możliwości (u dentysty byłam) tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że do auta nie dojdę, później jak zjadłam to jeszcze z godzine mi słabo było, też tak macie?
Tak, jak podniosę się za szybko z łóżka to mi słabo. Siedzę w domu i jedyne czym się zajmuje to pilnowaniem czy zdążę do łazienki i glaskaniem psa xD a jestem taaaka zmęczona [emoji19]
 
reklama
Ledwo żyje. Ciagle chce mi się spac, na nic nie mam siły. Dzis nagle zachciało mi się jeść A nie miałam możliwości (u dentysty byłam) tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że do auta nie dojdę, później jak zjadłam to jeszcze z godzine mi słabo było, też tak macie?
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
Mam dokładnie tak samo! Niby na samą myśl o jedzeniu robi się niedobrze, a czasami człowiek robi się momentalnie głodny.
I też od samego rana męczy mnie katar 😩 przekopałam internet i wszędzie praktycznie to samo: cebula, czosnek, miód, cytryna, sok z cebuli, warzywa i owoce bogate w wit c
 
Ledwo żyje. Ciagle chce mi się spac, na nic nie mam siły. Dzis nagle zachciało mi się jeść A nie miałam możliwości (u dentysty byłam) tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że do auta nie dojdę, później jak zjadłam to jeszcze z godzine mi słabo było, też tak macie?
Taak! Byłam dziś rano dać mocz, zapomniałam o swoim zestawie bez którego nie wychodzę z domu - reklamówka (w razie🤢), woda i ukochany BANAN. Jak sobie pomyślałam o jedzonku pół godziny po wyjściu z domu to też myślałam że nie dojdę, a do laboratorium mam dwa kroki
 
Też miewam takie napady niestety ;)

Na zatoki Sinupret w tabletkach brałam w poprzedniej ciąży, nie wiem czy teraz są te same.
Krople zabronione.
I Ibuprom absolutnie nie. Jedynie Paracetamol.
 
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
A próbowałaś płukania irigasinem albo czymś podobnym? Albo inhalacji z solą?
O właśnie, Sinupret. Tylko radziłabym jednak to skonsultować, jak z resztą ze wszystkimi lekami - w moim przypadku zaostrzenia przewlekłego zapalenia zatok pomogło bardzo, udało mi się uniknąć antybiotyku
 
A ja z kolei śpię i jem 😊 jak mi jest niedobrze to pomaga mi jedzenie bo wtedy mnie nie muli jak skończę jeść to mdłości wracają 😂 jak tak dalej będzie to ja nie wiem jak wrócę do pracy. Nie zamieszczę się w mundur 😂
 
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
Zrób sobie inhalację albo jest seria dla kobiet w ciąży *spam*, krople, syrop tabletki na gardło. Ja kiedyś stosowałam krople i były ok.
 
reklama
Do góry