reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Zrób sobie inhalację albo jest seria dla kobiet w ciąży *spam*, krople, syrop tabletki na gardło. Ja kiedyś stosowałam krople i były ok.
Jeśli to ta seria, to polecam fajny wpis Pana Tabletki, można tam też znaleźć domowe przepisy. Też jestem zdania, że już lepsze są domowe sposoby, bo akurat ta seria to taki bardziej pic na wodę. Aha, i z syropem oczywiście ostrożnie przy cukrzycy!
https://pantabletka.pl/*spam*-analiza-serii/
 
reklama
Dziewczyny myślę że ja już się z Wami pożegnam. Nie ma objawów do tego bardzo silny ból brzucha miałam przechodzący w plecy. Ból który przypominał ten podczas OM tylko był mocniejszy. Ledwo stałam na nogach w kuchni. Pamiętam taki z początku porodu z oxy. Poszły skrzepy, wzięłam dwa paracetamole i pomogło. Cycki mam miękkie. To już koniec czekam tylko na usg żeby sprawdzić czy się wszystko oczyściło. Nie oczekuję cudu. Wpadnę tylko żeby Wam powiedzieć jak było.
Trzymajcie się, dbajcie o siebie i o Wasze fasolki.
 
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
Męczę się z grypą od około tygodnia-dostałam Apap który na mnie nigdy nie działał😔jutro idę znów do internisty... gorsze jest to że nie wiem co jest objawem ciążowym a co chorobowym. Katar, zatoki, gorączka ok ale np słabość, bóle brzucha, apatia ogólna i zawroty głowy
 
Dziewczyny myślę że ja już się z Wami pożegnam. Nie ma objawów do tego bardzo silny ból brzucha miałam przechodzący w plecy. Ból który przypominał ten podczas OM tylko był mocniejszy. Ledwo stałam na nogach w kuchni. Pamiętam taki z początku porodu z oxy. Poszły skrzepy, wzięłam dwa paracetamole i pomogło. Cycki mam miękkie. To już koniec czekam tylko na usg żeby sprawdzić czy się wszystko oczyściło. Nie oczekuję cudu. Wpadnę tylko żeby Wam powiedzieć jak było.
Trzymajcie się, dbajcie o siebie i o Wasze fasolki.
Bardzo mi przykro :(
Oby ten czas był dla Was jak najłaskawszy..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny myślę że ja już się z Wami pożegnam. Nie ma objawów do tego bardzo silny ból brzucha miałam przechodzący w plecy. Ból który przypominał ten podczas OM tylko był mocniejszy. Ledwo stałam na nogach w kuchni. Pamiętam taki z początku porodu z oxy. Poszły skrzepy, wzięłam dwa paracetamole i pomogło. Cycki mam miękkie. To już koniec czekam tylko na usg żeby sprawdzić czy się wszystko oczyściło. Nie oczekuję cudu. Wpadnę tylko żeby Wam powiedzieć jak było.
Trzymajcie się, dbajcie o siebie i o Wasze fasolki.
Przykro mi :(
 
W porządku tak musiało być. Ale nikomu nie życzę tego co przeżyłam dzisiaj. To co ze mnie wyleciało to jest straszne. Oby tylko wszytsko mi się samo oczyściło. Jak tylko dostanę okresu znowu zaczynamy starania.
:( to juz chyba liczy sie jak okres i jak sie wszystko oczysci to mozecie od razu sie starac , duzo takich przypadkow na straraczkowych bylo i udslo sie od razu juz szczesliwie. Tego Ci zycze i wytrwalosci. Tule :*
 
reklama
W porządku tak musiało być. Ale nikomu nie życzę tego co przeżyłam dzisiaj. To co ze mnie wyleciało to jest straszne. Oby tylko wszytsko mi się samo oczyściło. Jak tylko dostanę okresu znowu zaczynamy starania.
Kawoszka bardzo mi przykro :( aczkolwiek może jeszcze jest nadzieja? Że mnie też wyleciały skrzepy na początku, byłam przekonana że juz po wszystkim. Poszłam do lekarza sprawdzić czy wszystko się oczyściło samo, a tam żywy zarodek na usg. Życzę Ci tego samego!!! Pędz do lekarza.
 
Do góry