reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

A miałaś tylko jeden wenflon czy zmieniali miejsce wkłucia? Na jak długo starczy jeden wenflon? Wiem, że to głupie, że się boję, ale źle znoszę pobierania krwi i podobne rzeczy.
Ja też nie cierpię tych atrakcji. Miałam zawsze jeden na 3doby, za pierwszym razem zapomniałam o nim i dopiero w domu wyciągnęłam ;)
 
reklama
Ja też jestem w Holandii. Dlaczego uważasz, że położna Cię lekceważy?
Bo od dwich tygodni dzownilam, pisalam, ze mam bardzo mocne bóle brzucha. Do tego wymioty bardzo duże. Dzisiaj okazalo sie, ze mam zakazenie bakteryjne ukladu moczowego...
A ona caly czas mi powtarza, ze normalne, ze boli bo w ciazy jestem wiec wszystko rosnie...
 
Bo od dwich tygodni dzownilam, pisalam, ze mam bardzo mocne bóle brzucha. Do tego wymioty bardzo duże. Dzisiaj okazalo sie, ze mam zakazenie bakteryjne ukladu moczowego...
A ona caly czas mi powtarza, ze normalne, ze boli bo w ciazy jestem wiec wszystko rosnie...
Rany, co za kobieta. Dobrze że już wiesz co Ci dolega i możesz szybko wrócić do zdrowia.
 
Bo od dwich tygodni dzownilam, pisalam, ze mam bardzo mocne bóle brzucha. Do tego wymioty bardzo duże. Dzisiaj okazalo sie, ze mam zakazenie bakteryjne ukladu moczowego...
A ona caly czas mi powtarza, ze normalne, ze boli bo w ciazy jestem wiec wszystko rosnie...
Jeśli masz moce wymioty i bóle to radzę udać się do lekarza rodzinnego. Tylko on może przepisać Ci jakieś leki lub skierować do ginekologa. Wydaje mi się że możesz też zmienić swoją położną, jeśli ta Ci jie odpowiada.
 
Nie miałam bo nie było takiej potrzeby. U nas nie zakładają wenflonu "na zapas" tylko wtedy gdy jest potrzebny. Przy pierwszym synku miałam założony podczas porodu gdy musieli mi podać oksytocynę. Przy drugim nie miałam w ogóle.
Słodyczy czy słodkich wypieków ze sklepu to nie. Możesz sama coś upieć, w necie są przepisy na wypieki dla cukrzyków :)
Byłam na konsultacji u diabetologa i pani mi powiedziała, że przy takim cukrze to od razu insulina :( czy naprawdę mam aż taki duży cukier?
 
Byłam na konsultacji u diabetologa i pani mi powiedziała, że przy takim cukrze to od razu insulina :( czy naprawdę mam aż taki duży cukier?
Ja przy takim cukrze na czczo zaczynałam od diety. Moja diabetolog nie daje od razu insuliny tylko najpierw próbuje z dietą. No ale pewnie co lekarz to inaczej. Skonsultuj to może jeszcze z jednym diabetologiem
 
reklama
Byłam na konsultacji u diabetologa i pani mi powiedziała, że przy takim cukrze to od razu insulina :( czy naprawdę mam aż taki duży cukier?
Na Twoim miejscu skonsultowałabym to jeszcze z kimś, nie jestem ekspertem, ale też nie słyszałam żeby przy takich wartościach od razu włączali insulinę. Jeśli restrykcyjna dieta nie pomoże to jasne, no nie wiem kurczę, ja bym jeszcze konsultowała.
 
Do góry