reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Czy ktos ma problem z oddychaniem tzn z niedrożnym nosem? Czytalam ze od 4 miesiaca to normalne ze sa opuchnięte naczynia i gorzej sie oddycha , strasznie mnie to męczy w ciagu dnia a w ciagu nocy wogole spie z otwartymi ustami 🙆‍♀️🙆‍♀️ niewiem czy cos wogole mozna na to poradzic
 
reklama
Czy ktos ma problem z oddychaniem tzn z niedrożnym nosem? Czytalam ze od 4 miesiaca to normalne ze sa opuchnięte naczynia i gorzej sie oddycha , strasznie mnie to męczy w ciagu dnia a w ciagu nocy wogole spie z otwartymi ustami 🙆‍♀️🙆‍♀️ niewiem czy cos wogole mozna na to poradzic
Ja mam problem ale raczej z suchym nosem, czasem mi leci krew. Ciężko się oddycha bo tak jakby mnie zatykało, powietrze chyba jest gorzej filtrowane. Mam już tak z miesiąc a zaczęłam 18 tydzien
 
Czy ktos ma problem z oddychaniem tzn z niedrożnym nosem? Czytalam ze od 4 miesiaca to normalne ze sa opuchnięte naczynia i gorzej sie oddycha , strasznie mnie to męczy w ciagu dnia a w ciagu nocy wogole spie z otwartymi ustami 🙆‍♀️🙆‍♀️ niewiem czy cos wogole mozna na to poradzic
Mi też ciężko a teraz jeszcze w maseczce to w ogóle dramat :/ No ale w niektórych miejscach jest niezbędna więc trzeba przetrwać.
 
Czy ktos ma problem z oddychaniem tzn z niedrożnym nosem? Czytalam ze od 4 miesiaca to normalne ze sa opuchnięte naczynia i gorzej sie oddycha , strasznie mnie to męczy w ciagu dnia a w ciagu nocy wogole spie z otwartymi ustami 🙆‍♀️🙆‍♀️ niewiem czy cos wogole mozna na to poradzic
Ja w każdej ze swoich ciąż tak miałam, jest jeden z przykrych jej objawów :) niedrożny nos :)
 
Kobiety, która zna już płeć dzieciątka? Myślę że w tym miesiącu już większość z nas powinna mieć możliwość poznania, prawda?
 
Czy ktos ma problem z oddychaniem tzn z niedrożnym nosem? Czytalam ze od 4 miesiaca to normalne ze sa opuchnięte naczynia i gorzej sie oddycha , strasznie mnie to męczy w ciagu dnia a w ciagu nocy wogole spie z otwartymi ustami 🙆‍♀️🙆‍♀️ niewiem czy cos wogole mozna na to poradzic
Ja mam problem...od ponad tygodnia mam zatkany nos....🤦 Ciężko się oddycha...
 
Ja mialam wczoraj potwierdzona, na prenatalnych sugerowal dziewczynke , wczoraj sie potwierdzilo, w 16+1 :)
Mi na prenatalnych lekarz powiedział że jemu wygląda na chłopca ale zobaczymy jeszcze. Spróbuję się w następnym tygodniu umówic na usg to juz pewnie będzie wiadomo. Choć trochę się boję bo od miesiąca nie wiem co się dzieje z dzeckem i cały czas mi się wydaje że coś jest nie tak... Zaczynam panikować trochę przez to wszystko :(
 
Mi na prenatalnych lekarz powiedział że jemu wygląda na chłopca ale zobaczymy jeszcze. Spróbuję się w następnym tygodniu umówic na usg to juz pewnie będzie wiadomo. Choć trochę się boję bo od miesiąca nie wiem co się dzieje z dzeckem i cały czas mi się wydaje że coś jest nie tak... Zaczynam panikować trochę przez to wszystko :(
Chyba jak kazda z nas teraz panikuje, ale z dzidzia na pewno wszystko dobrze 😍
 
reklama
Mi na prenatalnych lekarz powiedział że jemu wygląda na chłopca ale zobaczymy jeszcze. Spróbuję się w następnym tygodniu umówic na usg to juz pewnie będzie wiadomo. Choć trochę się boję bo od miesiąca nie wiem co się dzieje z dzeckem i cały czas mi się wydaje że coś jest nie tak... Zaczynam panikować trochę przez to wszystko :(
Też tak mam, teraz jest dla nas trudny czas . ale na pewno wszystko jest dobrze
 
Do góry