reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja myślałam że pożegnałam mdłości ale kilka dni temu znowu miałam akcje... Oby ostatni raz!

Zauwazylam za to że od tygodnia jakoś jestem bardzo wrażliwa na zapachy i smaki, wszystko jest bardziej intensywne.. są plusy jak jem, minusem jest np uzupełnianie zmywarki
 
reklama
Ja myślałam że pożegnałam mdłości ale kilka dni temu znowu miałam akcje... Oby ostatni raz!

Zauwazylam za to że od tygodnia jakoś jestem bardzo wrażliwa na zapachy i smaki, wszystko jest bardziej intensywne.. są plusy jak jem, minusem jest np uzupełnianie zmywarki
Tak samo się cieszylam, że już mi przeszło a niestety dziś rano [emoji2961] spałam prawie 12h ciurkiem a wstałam mega zmęczona i taka otumaniona.. Myślicie ze to od zbyt długiego snu?
 
Ja też mam cały czas zatkany nos, zasypianie jest najgorsze. Kupiłam *spam* i w kryzysowych sytuacjach pomaga [emoji6]
Mój lekarz dwa tygodnie temu powiedział, że jest pewien że to chłopak [emoji4] Teraz 18 tc, jeszcze się nie nastawiam [emoji846]
 
Dziewczyny może któraś z was miała wizytę w poradni diabetologicznej w Poznaniu podczas trwania wirusa ? Wizytę mam w przyszłym tygodniu, nie mogę się tam dodzwonić, znalazłam komunikat z połowy marca, że poradnie są zamknięte z wyjątkiem między innymi tej diabetologicznej. Nie wiem czy to aktualne dane. Mam tam kawał drogi, nie wiem co robić.
 
Hej dziewczyny😊 mój mąż ma jutro urodziny a ja jak zwykle nie mam papieru na prezent ale znalazłam blok z kolorowymi kartkami. Pytanie brzmi czy to przypomina dinozaura? 😅
DSC_1001.JPG
 
Cześć Kochane! Jestem tu nowa 🥰
Mam termin na 12.09.2020. Rodzić będę w Londynie, jestem już po szeregu badań i kilku USG. Liczę na wsparcie od Was dziewczynki, bo w UK zupełnie inaczej do wszystkiego podchodzą... 😓 i czasem potrzebuje pogadać z kimś kto jest w takiej samej sytuacji 😅
Cześć 😊 jesteśmy tu wszystkie dla siebie, bo jesteśmy na podobnym etapie tej pięknej przygody 🥰 może chcesz się podzielić czym opieka w ciąży się różni u was?
 
reklama
Laseczki dzwoniła pani z poradni, że jak cukry nie są tragiczne to mam nie przyjeżdżać i dzwonić za dwa tygodnie. Trochę mi ulżyło, nie chciałam tam jechać.
Dziewczyny może któraś z was miała wizytę w poradni diabetologicznej w Poznaniu podczas trwania wirusa ? Wizytę mam w przyszłym tygodniu, nie mogę się tam dodzwonić, znalazłam komunikat z połowy marca, że poradnie są zamknięte z wyjątkiem między innymi tej diabetologicznej. Nie wiem czy to aktualne dane. Mam tam kawał drogi, nie wiem co robić.
 
Do góry