reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

w_karolcia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja dziś 21+5. Wcześniej mocniej czuł, a od dwóch dni strasznie słabo i już sama nie wiem
Już zaczynam się martwić :( dziś 21+4, tydzień temu miałam USG połówkowe i lekarz mówił, że wszystko jest dobrze. Ale ja tak słabo czuję ruchy córci, że nawet nie jestem w stanie powiedzieć w 100%, że to ona. To moja pierwsza ciąża, łożysko na przedniej ścianie. Martwię się czy jest dobrze, bo wszędzie dziewczyny piszą, że w tym tygodniu czują już kopniaki i fiołki, a ja nic :(

reklama

w_karolcia

Rozwiązania
0
Hej. Skoro lekarz mówi, że wszystkie pomiary są dobre to nie stresuj się :)
Hej wszystkim:) co prawda termin mam na 1 pazdziernika ale wiadomo...roznie moze byc. Chciałabym sie przywitac;) to moja 1 ciaza. Spodziewamy sie dziewczynki:) dzis 20+4 i bylam na polowkowych:) wszystko dobrze. Tylko zmartwilo mnie tętno. Lekarz mierzył 3 razy I raz było 133 pozniej 148 a na koncu 166. Powiedział ze sa wszystkie 3 pomiary w normie. Jak myslicie, jest ok?

momtobe_90

Rozwiązania
0
Dziewczyny, od dwóch dni wieczorami miałam dziwnie "wzdęty" brzuch i robił się jakiś taki ciężki. Trochę mnie to martwi. Nie boli, nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Jedynie to, że robi się taki dziwny.... We wtorek byłam u lekarza i mówiła, że wszystko jest ok z dzieckiem. I we wtorek wieczór pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego. Sama nie wiem, czy powinnam nazwać to twardnieniem czy nie. Lekarza mam dopiero 1 czerwca.
Zażywam magnez 2x dziennie (lekarz zlecił 3x dziennie, ale zawsze zapominałam o tej tabletce w ciągu dnia - od dzisiaj się już będę pilnować i brać 3x).
A jadłaś coś co mogło spowodować wzdęcia?

Rozwiązania
0
Dziewczyny, od dwóch dni wieczorami miałam dziwnie "wzdęty" brzuch i robił się jakiś taki ciężki. Trochę mnie to martwi. Nie boli, nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Jedynie to, że robi się taki dziwny.... We wtorek byłam u lekarza i mówiła, że wszystko jest ok z dzieckiem. I we wtorek wieczór pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego. Sama nie wiem, czy powinnam nazwać to twardnieniem czy nie. Lekarza mam dopiero 1 czerwca.
Zażywam magnez 2x dziennie (lekarz zlecił 3x dziennie, ale zawsze zapominałam o tej tabletce w ciągu dnia - od dzisiaj się już będę pilnować i brać 3x).
Ja taK mam od 3 miesięcy.. uważam na to co jem i tak nic nie pomaga.. pije herbatkę miętowa koper włoski ale nie wiele daje .. pytałam lekarza to mówił ze taki mój urok bo wszystko jest w porządku.. nawet powiem ze gorzej jest jak zjem jablko lub zimnego loda..

NieZadowolona25

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A jadłaś coś co mogło spowodować wzdęcia?
Właśnie jadłam to co zazwyczaj, a bardzo się pilnuję w ciąży i staram odżywiać zdrowo.
To napinanie jest powyżej pępka.
Chyba zadzwonię jutro do położnej i zapytam czy powinnam sie martwić...

Sylvia_88

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja tak mam bardzo często, chyba od 4 miesiąca... Rano czuję się dobrze, prawie jakbym nie byla w ciąży a im bliżej wieczora tym brzuch coraz cięższy i napięty. Czasami czuję się jakbym miała pęknąć i nie jestem w stanie nawet napić się czegokolwiek. Mimo ze dość dobrze odżywiam się to jednak w dużej mierze musi być to wina wzdęć. Poza tym całodzienne jedzenie i picie też robi swoje ;) U mnie przyczyną może też być duża ilość wód płodowych, lekarz na usg połówkowym zwrócił na to uwagę, że nieco ich za dużo...
W każdym razie jak z dzieckiem wszystko w porządku i ciąża przebiega prawidłowo to nie przejmowalabym się tym za mocno, taki urok ciąży ;)

NieZadowolona25

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja tak mam bardzo często, chyba od 4 miesiąca... Rano czuję się dobrze, prawie jakbym nie byla w ciąży a im bliżej wieczora tym brzuch coraz cięższy i napięty. Czasami czuję się jakbym miała pęknąć i nie jestem w stanie nawet napić się czegokolwiek. Mimo ze dość dobrze odżywiam się to jednak w dużej mierze musi być to wina wzdęć. Poza tym całodzienne jedzenie i picie też robi swoje ;) U mnie przyczyną może też być duża ilość wód płodowych, lekarz na usg połówkowym zwrócił na to uwagę, że nieco ich za dużo...
W każdym razie jak z dzieckiem wszystko w porządku i ciąża przebiega prawidłowo to nie przejmowalabym się tym za mocno, taki urok ciąży ;)
Boję się, żeby to nie były jakieś objawy skracającej się szyjki :(
Dzwoniłam do położnej, powiedziala, żeby brać 3x dziennie dwie tabletki magnezu, uważać na siebie, nie dźwigać. I nie panikować.

Karuutek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy któraś z Was uczęszcza do szkoły rodzenia, albo ma już wybrana położną? 5 miesiąc praktycznie za mną a ja zielona w temacie, niektóre z Was piszą że mają już położne, a ja nawet nie wiem gdzie takiej szukac 🥺

momtobe_90

Rozwiązania
0
Czesto szkoły rodzenia mają swoje położne, albo z automatu masz przypisana te z poradni rodzinnej.

reklama

Natalin

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy któraś z Was uczęszcza do szkoły rodzenia, albo ma już wybrana położną? 5 miesiąc praktycznie za mną a ja zielona w temacie, niektóre z Was piszą że mają już położne, a ja nawet nie wiem gdzie takiej szukac 🥺
ja do niedawna tez bylam zielona :) teraz mam juz wszystko dogadane , polozna środowiskową i do porodu , szkole rodzenia online, skad jestes? Jak z Krakowa to moge cos podpowiedziec :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Wrześniowe mamy Wrześniowe mamy 2018 0
C Wrześniowe mamy 2019 Potrzebuję porady 64
N Wrześniowe mamy 2019 Wrześniowe mamy 2019 7787
D Wrześniowe mamy 2018 Wrześniowe mamy 2018 57167
luna2424 Wrześniowe mamy 2017 Przyszłe mamy 3
NeSSi Wrześniowe mamy 2017 Dzieci urodzone we wrześniu 2017 9845
Iwon Wrześniowe mamy 2015 Dzieci urodzone we wrześniu 2015 7854
L Mamy Wrześniowe 2012 :-) Archiwum wrzesień 2012 3
B Wrześniowe mamy w UK Dzieci urodzone we wrześniu 2008 250
momtobe_90 Wrześniowe mamusie - lista Wrześniówki 2020 45
aniaslu Wrześniowe mamusie 2020 Wrześniówki 2020 15053
kasiaczek89pl Wrześniowe brzuszki 2018 Wrześniowe mamy 2018 341
K Co gotują wrześniowe mamusie Dzieci urodzone we wrześniu 2015 12
pysia_ Wrześniowe brzuszki :) Dzieci urodzone we wrześniu 2015 445
emilka87 Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście? Archiwum wrzesień 2012 170
R Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :) Archiwum wrzesień 2012 1367
kachasek wrześniowe chustonoszenie Dzieci urodzone we wrześniu 2011 234
asia* Nasze zdolne maluszki - czyli co potrafią wrześniowe dzieciaczki Dzieci urodzone we wrześniu 2011 91
kama32 Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój Dzieci urodzone we wrześniu 2008 1726
CosmoEwka Wrześniowe mamusie z Krakowa. Dzieci urodzone we wrześniu 2005 1
K Wrześniowe Mamusie z Wrocławia:):) i nie tylko;) Dzieci urodzone we wrześniu 2005 3
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 166
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 16
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 14431
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 11045
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13346
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 15
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 7618