reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny ja mam pytanie, bo to moja pierwsza tak wysoko donoszona ciąża i nie wiem.
Kiedyś słyszałam, że "niedobrze" mieć twardy brzuch w ciąży. Znajoma dotknęła mnie ostatnio i mówi "jeju ale masz twardy brzuch". Ja taki mam cały czas i lekarz kompletnie nic nie mówił na ten temat w sumie to nawet nie zapytałam. Przytyłam ok 11 kg od stanu przed ciążą, generalnie jestem osobą szczupłą. Nie wiem co myśleć, wizytę mam w poniedziałek u profesora z Poznania.
 
Dziewczyny ja mam pytanie, bo to moja pierwsza tak wysoko donoszona ciąża i nie wiem.
Kiedyś słyszałam, że "niedobrze" mieć twardy brzuch w ciąży. Znajoma dotknęła mnie ostatnio i mówi "jeju ale masz twardy brzuch". Ja taki mam cały czas i lekarz kompletnie nic nie mówił na ten temat w sumie to nawet nie zapytałam. Przytyłam ok 11 kg od stanu przed ciążą, generalnie jestem osobą szczupłą. Nie wiem co myśleć, wizytę mam w poniedziałek u profesora z Poznania.
Ja w każdej ciąży miałam i mam twardy i wszystko jest ok. Nie martw się na pewno wszystko jest dobrze 😊
 
Dziewczyny ja mam pytanie, bo to moja pierwsza tak wysoko donoszona ciąża i nie wiem.
Kiedyś słyszałam, że "niedobrze" mieć twardy brzuch w ciąży. Znajoma dotknęła mnie ostatnio i mówi "jeju ale masz twardy brzuch". Ja taki mam cały czas i lekarz kompletnie nic nie mówił na ten temat w sumie to nawet nie zapytałam. Przytyłam ok 11 kg od stanu przed ciążą, generalnie jestem osobą szczupłą. Nie wiem co myśleć, wizytę mam w poniedziałek u profesora z Poznania.
Ja tak miałam w ciąży z synkiem i skracala mi się szyjka. Teraz też mi się skraca
Dziewczyny ja mam pytanie, bo to moja pierwsza tak wysoko donoszona ciąża i nie wiem.
Kiedyś słyszałam, że "niedobrze" mieć twardy brzuch w ciąży. Znajoma dotknęła mnie ostatnio i mówi "jeju ale masz twardy brzuch". Ja taki mam cały czas i lekarz kompletnie nic nie mówił na ten temat w sumie to nawet nie zapytałam. Przytyłam ok 11 kg od stanu przed ciążą, generalnie jestem osobą szczupłą. Nie wiem co myśleć, wizytę mam w poniedziałek u profesora z Poznania.
Ja tak mam przy skracającej szyjce. Muszę dużo leżeć, biorę luteinę i magnez. W poprzedniej ciąży to samo.


A to moje odkrycie z dziś. Jutro glukoza i mąż mi taką kupił. Piła któraś te z cytryną i miętą?
 

Załączniki

  • IMG_20200624_182547.jpg
    IMG_20200624_182547.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 65
Witajcie :) chętnie do Was dołączę. Termin mam na urodziny najstarszego syna - 26.09:) to nasze czwarte dziecko, mamy już syna, córkę i syna i teraz będzie dziewczynka.
Tez przymierzamy się do kupna dostawki na początek, później najwyżej dokupimy łóżeczko :) Pozdrawiam Was wszystkie!
To rodzimy tego samego dnia 🙂
 
Dziewczyny ja mam pytanie, bo to moja pierwsza tak wysoko donoszona ciąża i nie wiem.
Kiedyś słyszałam, że "niedobrze" mieć twardy brzuch w ciąży. Znajoma dotknęła mnie ostatnio i mówi "jeju ale masz twardy brzuch". Ja taki mam cały czas i lekarz kompletnie nic nie mówił na ten temat w sumie to nawet nie zapytałam. Przytyłam ok 11 kg od stanu przed ciążą, generalnie jestem osobą szczupłą. Nie wiem co myśleć, wizytę mam w poniedziałek u profesora z Poznania.
A czy masz jeszcze jakieś objawy oprócz twardego brzucha? Czy to Cię boli?
Napewno lekarz Ci już badał szyjkę i gdyby było coś z nią nie tak to byś wiedziala :)
Mój brzuch robi się twardy popołudniami i wtedy jest taki "ciężki". Lekarz zbadał w poniedziałek córkę, wszystko było ok, szyjka ok. Kazał odpoczywać i uważać na siebie, a gdyby się pogorszyło, zaczęło boleć albo pojawiła się krew to na szpital. Póki co mnie to nie boli, jedynie czuję, że jest twardy i jak się położę to mija. A problemy z tym twardnieniem mam od ok. 22tc. Obecnie 27tc.
 
Ja tak miałam w ciąży z synkiem i skracala mi się szyjka. Teraz też mi się skraca
Ja tak mam przy skracającej szyjce. Muszę dużo leżeć, biorę luteinę i magnez. W poprzedniej ciąży to samo.


A to moje odkrycie z dziś. Jutro glukoza i mąż mi taką kupił. Piła któraś te z cytryną i miętą?
Słyszałam że.jest ok, ja piłam gluco test pomarańczowy i jakos to w siebie wlalam ale nie powiem żeby mi smakowało ;p to jednak sam cukier
 
Beata mi twardnieje jak się zmęcze, wtedy się mocno napina i jest głaz. Jak odpoczywam jest ok..

S.ska powodzenia jutro na badaniu, dla mnie to najgorsze badanie w ciazy bleee:-p robiłam 2 tygodnie temu i na szczęście się udało;)
 
reklama
Słyszałam że.jest ok, ja piłam gluco test pomarańczowy i jakos to w siebie wlalam ale nie powiem żeby mi smakowało ;p to jednak sam cukier

Ja to badanie robiłam wczoraj, akurat zdecydowałam się na gluco test o smaku coli, cały dzień wyjęty z życia 🙈 tak mi było niedobrze 🤢 słodkie aż szczypie w gardło 😂
 
Do góry