reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
S.ska współczuję. Czułaś że ta szyjka się skraca?? Bo ja czasem czuje takie "szarpnięcia" tam w środku i zastanawiam się czy to aby nie coś złego, szyjka. Ostatnio na badaniu były 4cm, ale brzuch coraz częściej twardnieje :(
 
Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki mają często czkawki? Moja od jakiś trzech dni czka nawet po 4 razy dziennie. Wcześniej to się tak często nie zdarzało. Dziś mamy 29+1tc.
 
Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki mają często czkawki? Moja od jakiś trzech dni czka nawet po 4 razy dziennie. Wcześniej to się tak często nie zdarzało. Dziś mamy 29+1tc.
U mnie prawie codziennie w nocy albo nad ranem Maluch ma czkawkę... W ciągu dnia jakoś nie czuję czkawki, tylko rozpychanie, kopanie wszędzie gdzie się da, łącznie z pecherzem 😅
 
reklama
S.sk trzymam kciuki za Was wszystko będzie dobrze!
Ja byłam na badaniu prenatalnym u nas wszystko ok. Mały waży 1700 gram lekarz powiedział że mało zaczynam 32 tydzień. Ale sprawdzałam z poprzednią ciaza to tak samo było na tym etapie A urodziłam synka 4 kg 😆 także nie martwię się tym.
 
Do góry