reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

AgaJa92

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej :)
U mnie też cukrzyca wyszła i od jutra insulina :(
Aż się boję pomiarów Małego bo pewnie już poza siatką centylową ;)
Moja Ginka mówiła, że w 28tc najlepiej gdyby był już ułożony główkowo, ze względu na wielkość chociażby bo później już będzie ciężko się obrócić ale nie takie rzeczy widziała i czasem dzieci nawet chwile przed porodem robią fikołka ;)
Przytyłam 8kg więc w porównaniu do poprzednich ciąż jest super ;) Brzuch też zupełnie inny niż zawsze i raczej to w większości w nim lokują się dodatkowe kilogramy ;)
Też mam cukrzycę. Na szczęście sama dieta i mały już był odwrócony jak trzeba na ostatnich prenatalnych i nawet wagę miał taką jak trzeba więc może nie będzie wcale tak źle :)

reklama

AgaJa92

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja z takim pytaniem.
Czy w ciazy wolno używać olejku lawendowego?
Przed ciążą pomagało mi bardzo na spuchniete dłonie moczenie ich w chłodnej wodzie z olejkiem lawendowym...
Teraz w ciąży mam ciągle spuchniete stopy i się zastanawiam czy mogę tą samą metodę zastosować
Może pomoże bo już szału dostaje.
Nogi jak balerony, chodzę właściwie na boso bo jakichkolwiek skarpetek bym nie ubrała to zaraz mam odcisnete ściągacze, chociaż skarpetki normalnie nigdy mnie nie cisneły...
Do niedawna mi puchly jak się nachodziłam... A terez to juz nie ważne która godzina i ile czasu spędzam na stojąco. Czasem zrobię tylko obiad i juz mam banie...

Sylvia_88

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
My kupujemy chicco baby hug 4w1.
Spory wydatek ale ważne było dla mnie żebym mogła się po całym piętrze przemieszczać z dzieckiem jak będę coś robić.
Ma kółka, jest regulowane bezstopniowo i posłuży jak już mały wyrośnie z wersji dostawnej bo może być później i krzeselkiem do karmienia i później takim zwykłym dla trochę starszego dziecka
Fajny patent z tym krzeselkiem do karmienia, bo faktycznie może na dłużej posłużyć;)
Ja w końcu kupilam łóżeczko dostawne kinderkraft neste, cenowo znośnie, bo ok. 350 zl kosztuje, ale jakościowo jest wystarczajace. Dokupilam tylko materacyk jakby ten co jest okazal się w praktyce za cienki/twardy.

AgaJa92

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Fajny patent z tym krzeselkiem do karmienia, bo faktycznie może na dłużej posłużyć;)
Ja w końcu kupilam łóżeczko dostawne kinderkraft neste, cenowo znośnie, bo ok. 350 zl kosztuje, ale jakościowo jest wystarczajace. Dokupilam tylko materacyk jakby ten co jest okazal się w praktyce za cienki/twardy.
Patrzylismy na nie ale ostatecznie stanęło na chicco bo okazało się, że te kinderkraft ma kółka tylko po jednej stronie...

NieZadowolona25

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
jak po wizycie?
Z Malutką wszystko dobrze :) pięknie rośnie :) u mnie szyjka też ok - a tego bałam się najbardziej. Lekarz kazał dużo odpoczywać i uważać na siebie, kolejna wizyta 3 września, to będzie 37tc i wtedy już ustalimy termin CC 🙉 Juz tak niewiele mi zostało, że aż nie mogę w to uwierzyć

momtobe_90

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Z Malutką wszystko dobrze :) pięknie rośnie :) u mnie szyjka też ok - a tego bałam się najbardziej. Lekarz kazał dużo odpoczywać i uważać na siebie, kolejna wizyta 3 września, to będzie 37tc i wtedy już ustalimy termin CC 🙉 Juz tak niewiele mi zostało, że aż nie mogę w to uwierzyć
wow wizyty co 4 tygodnie masz na tym etapie? ja myślałam że ja co 3 tygodnie mam rzadko :)

reklama

Mama_chlopakow

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Super że wszystko dobrze :) ciekawe jak mój lekarz zrobi z wizytami, cos wspominal że co 2 tyg później :) ja mam wizyte dopiero 17 sierpnia to będę 34tc, ciekawe co u małego słychać. Będziesz miała cc, jakie masz wskazania??

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Wrześniowe mamy Wrześniowe mamy 2018 0
C Wrześniowe mamy 2019 Potrzebuję porady 64
N Wrześniowe mamy 2019 Wrześniowe mamy 2019 7787
D Wrześniowe mamy 2018 Wrześniowe mamy 2018 57169
luna2424 Wrześniowe mamy 2017 Przyszłe mamy 3
NeSSi Wrześniowe mamy 2017 Dzieci urodzone we wrześniu 2017 9845
Iwon Wrześniowe mamy 2015 Dzieci urodzone we wrześniu 2015 7854
L Mamy Wrześniowe 2012 :-) Archiwum wrzesień 2012 3
B Wrześniowe mamy w UK Dzieci urodzone we wrześniu 2008 250
momtobe_90 Wrześniowe mamusie - lista Wrześniówki 2020 56
aniaslu Wrześniowe mamusie 2020 Wrześniówki 2020 27417
kasiaczek89pl Wrześniowe brzuszki 2018 Wrześniowe mamy 2018 341
K Co gotują wrześniowe mamusie Dzieci urodzone we wrześniu 2015 12
pysia_ Wrześniowe brzuszki :) Dzieci urodzone we wrześniu 2015 445
emilka87 Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście? Archiwum wrzesień 2012 170
R Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :) Archiwum wrzesień 2012 1367
kachasek wrześniowe chustonoszenie Dzieci urodzone we wrześniu 2011 234
asia* Nasze zdolne maluszki - czyli co potrafią wrześniowe dzieciaczki Dzieci urodzone we wrześniu 2011 91
kama32 Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój Dzieci urodzone we wrześniu 2008 1726
CosmoEwka Wrześniowe mamusie z Krakowa. Dzieci urodzone we wrześniu 2005 1
K Wrześniowe Mamusie z Wrocławia:):) i nie tylko;) Dzieci urodzone we wrześniu 2005 3
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 1291
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 4703
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 32
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3078
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21199
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 11
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 12279
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 14
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5