reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Nawet moja położna sugeruje, że to laktoza winna i dlatego taki niespokojny. Już mnie to wkur...bo specjalnie juz bylam u dwóch różnych lekarzy i szpitalu , i oni widzą tylko kolki
U mnie właśnie też lekarze nie widzą problemu z tą wysypka. Byłam już u pediatry u nas w ośrodku zdrowia tylko nie u tej co ja chodzę cały czas. Stwierdziła że to nic poważnego. W szpitalu pytałam kilku lekarzy o to i też stwierdzili że to nie od mleka. Teraz idę do tej mojej pediatry przed szczepieniem zobaczymy co ona powie.
Luiska
Mój mały ma wysypke głównie na czole i na policzkach taka szorstka czasem jest zaczerwieniona. Jak przemywam rumiankiem to blednieje. Z tym że ta wysypka wygląda tak jakby pękały chrostki i robia się takie żółte zaschniete kropki. Sama nie wiem co to jest. Już nic na to nie pomaga
 
reklama
Nie mam pojęcia. Jak byłam w szpitalu moja mama mi kupiła bebilon pepti przez przypadek bo nie zwróciła uwagi a pani w aptece jej takie podala
Gunka, udało Ci się zakończyć laktacje? Dawno mnie tu nie było wiec nie jestem w temacie. Jeżeli tak, mogłabyś napisać jak dokładnie tego dokonałaś? Ja właśnie jestem z córką (6tyg ma) w szpitalu i juz nie daje rady z laktatorem, wykancza mnie to. Chce przejść tylko na mm za jakieś 2 tygodnie ale nie wiem jak to zrobić.
 
Gunka a próbowałaś krople Kolzym na trawienie laktozy? Ja poprosiłam mame, żeby mi kupiła w Pl i wysłała. Chyba od tego zaczne i zobaczę, czy pomaga
 
reklama
Gunka, udało Ci się zakończyć laktacje? Dawno mnie tu nie było wiec nie jestem w temacie. Jeżeli tak, mogłabyś napisać jak dokładnie tego dokonałaś? Ja właśnie jestem z córką (6tyg ma) w szpitalu i juz nie daje rady z laktatorem, wykancza mnie to. Chce przejść tylko na mm za jakieś 2 tygodnie ale nie wiem jak to zrobić.
Do końca nie zakończyłam. Ściągałam poprostu rzadziej wcześniej sciagalam co 2godz około 130ml teraz ściągam co trzy godziny po około 100 lub 110ml. A w szpitalu jak byłam to sciagalam jak miałam chwilę czasu czasem to było nawet po 6godz.
A co się małej stało że jesteś w szpitalu?
 
Do góry