reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Brać dalej! Koniecznie bo nie wiadomo, czy organizm sam sobie teraz da radę z progesteronem. Z infekcją musisz szybko pokazać się lekarzowi i się nie stresuj, to na pewno nie pomoże :)
No i Gratulacje! Na kiedy wypada termin porodu? :D

W poniedziałek pojde na betę i umówię się do lekarza. Jutro dla samej siebie powtórzę test. Dalej dwie tabletki dziennie aż do wizyty lekarza? Bo tak miałam zalecone, ze w 16 dniu cyklu zaczacbrac tabletki x2 przez 10 dni.
Haha, nie mam pojęcia na kiedy. Może wrzesień jak będzie wszystko dobrze!
 
reklama
Może po prostu zrób sobie badanie beta i progesteron i zobacz czy wyniki są w normie? Przy okazji umów się do lekarza żeby potwierdził ze wszystko jest ok. Gratulacje [emoji173]️ ciemne kreseczki wiec beta pewnie już wysoka

Betę zrobię w poniedziałek bo niestety u mnie w niedziele nie ma kiedy j gdzie. No jestem mega ciekawa, bo na nic nie liczyłam tym razem 🥵🥵
 
W poniedziałek pojde na betę i umówię się do lekarza. Jutro dla samej siebie powtórzę test. Dalej dwie tabletki dziennie aż do wizyty lekarza? Bo tak miałam zalecone, ze w 16 dniu cyklu zaczacbrac tabletki x2 przez 10 dni.
Haha, nie mam pojęcia na kiedy. Może wrzesień jak będzie wszystko dobrze!
Tak, bierz tak jak bralas:)
 
W poniedziałek pojde na betę i umówię się do lekarza. Jutro dla samej siebie powtórzę test. Dalej dwie tabletki dziennie aż do wizyty lekarza? Bo tak miałam zalecone, ze w 16 dniu cyklu zaczacbrac tabletki x2 przez 10 dni.
Haha, nie mam pojęcia na kiedy. Może wrzesień jak będzie wszystko dobrze!
Do wizyty bierz, jak do tej pory :) Mi dorzuciła kolejną tabletkę i biorę 3x1 ale to już indywidualna sprawa więc czekaj na decyzję lekarza :) A robiąc Betę faktycznie zrób też Progesteron :)
 
A Ty dalej bierzesz? Bo pamiętam, że miałaś bardzo ładny wynik :)
Tak,kazal mi brac 2 razy dziennie, ale wspomnial ze on zaleca brac nawet 3... ale temu lekarzowi nie ufam... za 2 tyg ide na wizytę do dobrego lekarza, ale nie wiem czy warto w 8 tc przerywac. Do 12 kazal brac...
 
reklama
Do góry