reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
A skąd wiadomo czy sie do końca wyczyściło?
Mnie najpierw jeden lekarz zbadał na usg, ale stojąca obok lekarka chciała mieć 100 procent pewności i zrobiła jeszcze badanie ginekologiczne. Szczególnie sprawdzała szyjkę macicy bo mówiła, że tam może jeszcze coś zostać. Jak ocenili że wszystko ok to wypisali do domu.
 
Dziewczyny, może któraś miała z Was podobny problem. Dziś w nocy obudziłam się jak zwykle do toalety ale tak mnie kulo po lewej stronie w dole (nie wiem czy to jajnik) że ledwo do tej łazienki doszłam i z niej wróciłam. Później nie mogłam nóg rozprostować przez ten ból. Na szczęście rano już mi nie dokuczało. Myślicie ze to może być wina pęcherza? :/ ps. Dziś 9+1
 
Dziewczyny, może któraś miała z Was podobny problem. Dziś w nocy obudziłam się jak zwykle do toalety ale tak mnie kulo po lewej stronie w dole (nie wiem czy to jajnik) że ledwo do tej łazienki doszłam i z niej wróciłam. Później nie mogłam nóg rozprostować przez ten ból. Na szczęście rano już mi nie dokuczało. Myślicie ze to może być wina pęcherza? :/ ps. Dziś 9+1
Ja mysle ze więzadła. Moze spalas ze zgieta noga albo skulona? Ja tak mam jak spie na jednym boku i mam zgieta noge to jak wstane to mnie z tej strony z ktorej mialam skulona noge mocno ciagnie i kluje ;)
 
Ja mysle ze więzadła. Moze spalas ze zgieta noga albo skulona? Ja tak mam jak spie na jednym boku i mam zgieta noge to jak wstane to mnie z tej strony z ktorej mialam skulona noge mocno ciagnie i kluje ;)
Możliwe że miałam zgięta, w sumie nawet nie wiem nie zwróciłam uwagi 😁 zdarzyło mi się tak kiedyś też jeszcze przed ciąża. Dziękuję za pomoc 🤗
 
reklama
A teraz mi się jeszcze przypomniało, że lekarz powiedział, że sprzęt USG nie jest super dobry wiec moze byc coś slabo widać..
 
Do góry