reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Czy ktos ma problem z oddychaniem tzn z niedrożnym nosem? Czytalam ze od 4 miesiaca to normalne ze sa opuchnięte naczynia i gorzej sie oddycha , strasznie mnie to męczy w ciagu dnia a w ciagu nocy wogole spie z otwartymi ustami 🙆‍♀️🙆‍♀️ niewiem czy cos wogole mozna na to poradzic
Ja mam czasem całkiem zatkany, a w nosie skrzepy krwi. Pamiętam że w pierwszej ciąży, tak od połowy mniej więcej chrapalam niemiłosiernie przez to. Chłop się męczył ze mną
 
reklama
Moja ciężarną koleżanka dostała od laryngologa spray Aloenasin do nosa i ponoć świetnie na nią podziałał i przestały jej pękać naczynka w nosie, to aloes i witamina a+e. Ja się też chyba skusze bo aż mnie nos w środku boli
 
Dziewczyny, za zgodą głównej zarządzającej, administratorki BB - Ani, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiedzi będą przedstawione podczas spotkań ze specjalistami. W najbliższej przyszłości odbędą się dwa:

28.03 - spotkanie z psychiatrą - Jackiem Stasiukiem

Link do: 28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

30.03 - spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą - Natalią Orzech

Link do: 30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech

Pytania można zadawać w wątkach, do których link zamieściłam powyżej. Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z treścią poprzednich spotkań, z których nagrania umieszczone są w jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Ja od początku ciazy mam ten problem. W ciągu dnia mniej ale w nocy spie z otwartymi ustami i nosem prawie całkowicie zatkanym.
Czy ktos ma problem z oddychaniem tzn z niedrożnym nosem? Czytalam ze od 4 miesiaca to normalne ze sa opuchnięte naczynia i gorzej sie oddycha , strasznie mnie to męczy w ciagu dnia a w ciagu nocy wogole spie z otwartymi ustami [emoji2296][emoji2296] niewiem czy cos wogole mozna na to poradzic
 
reklama
Hejka😊 ja tez się dolacze😊 16+1. Brzuszek już widać😊 mdłości na szczęście już minęły wiec najgorszy okres za mną😉 termin porodu mam na 11 września chociaż na usg prenatalnym wyszło 1 września, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
Właśnie zdałam sobie sprawę, że mi też minęły mdłości 🤣 w końcu można się w pełni cieszyć ciążą
 
Do góry