reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja dziś 21+5. Wcześniej mocniej czuł, a od dwóch dni strasznie słabo [emoji24] i już sama nie wiem
Już zaczynam się martwić :( dziś 21+4, tydzień temu miałam USG połówkowe i lekarz mówił, że wszystko jest dobrze. Ale ja tak słabo czuję ruchy córci, że nawet nie jestem w stanie powiedzieć w 100%, że to ona. To moja pierwsza ciąża, łożysko na przedniej ścianie. Martwię się czy jest dobrze, bo wszędzie dziewczyny piszą, że w tym tygodniu czują już kopniaki i fiołki, a ja nic :(
 
reklama
Hej. Skoro lekarz mówi, że wszystkie pomiary są dobre to nie stresuj się :)
Hej wszystkim:) co prawda termin mam na 1 pazdziernika ale wiadomo...roznie moze byc. Chciałabym sie przywitac;) to moja 1 ciaza. Spodziewamy sie dziewczynki:) dzis 20+4 i bylam na polowkowych:) wszystko dobrze. Tylko zmartwilo mnie tętno. Lekarz mierzył 3 razy I raz było 133 pozniej 148 a na koncu 166. Powiedział ze sa wszystkie 3 pomiary w normie. Jak myslicie, jest ok?
 
Dziewczyny, od dwóch dni wieczorami miałam dziwnie "wzdęty" brzuch i robił się jakiś taki ciężki. Trochę mnie to martwi. Nie boli, nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Jedynie to, że robi się taki dziwny.... We wtorek byłam u lekarza i mówiła, że wszystko jest ok z dzieckiem. I we wtorek wieczór pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego. Sama nie wiem, czy powinnam nazwać to twardnieniem czy nie. Lekarza mam dopiero 1 czerwca.
Zażywam magnez 2x dziennie (lekarz zlecił 3x dziennie, ale zawsze zapominałam o tej tabletce w ciągu dnia - od dzisiaj się już będę pilnować i brać 3x).
A jadłaś coś co mogło spowodować wzdęcia?
 
Dziewczyny, od dwóch dni wieczorami miałam dziwnie "wzdęty" brzuch i robił się jakiś taki ciężki. Trochę mnie to martwi. Nie boli, nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Jedynie to, że robi się taki dziwny.... We wtorek byłam u lekarza i mówiła, że wszystko jest ok z dzieckiem. I we wtorek wieczór pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego. Sama nie wiem, czy powinnam nazwać to twardnieniem czy nie. Lekarza mam dopiero 1 czerwca.
Zażywam magnez 2x dziennie (lekarz zlecił 3x dziennie, ale zawsze zapominałam o tej tabletce w ciągu dnia - od dzisiaj się już będę pilnować i brać 3x).
Ja taK mam od 3 miesięcy.. uważam na to co jem i tak nic nie pomaga.. pije herbatkę miętowa koper włoski ale nie wiele daje .. pytałam lekarza to mówił ze taki mój urok bo wszystko jest w porządku.. nawet powiem ze gorzej jest jak zjem jablko lub zimnego loda..
 
Dziewczyny, od dwóch dni wieczorami miałam dziwnie "wzdęty" brzuch i robił się jakiś taki ciężki. Trochę mnie to martwi. Nie boli, nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Jedynie to, że robi się taki dziwny.... We wtorek byłam u lekarza i mówiła, że wszystko jest ok z dzieckiem. I we wtorek wieczór pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego. Sama nie wiem, czy powinnam nazwać to twardnieniem czy nie. Lekarza mam dopiero 1 czerwca.
Zażywam magnez 2x dziennie (lekarz zlecił 3x dziennie, ale zawsze zapominałam o tej tabletce w ciągu dnia - od dzisiaj się już będę pilnować i brać 3x).
Ja tak mam bardzo często, chyba od 4 miesiąca... Rano czuję się dobrze, prawie jakbym nie byla w ciąży a im bliżej wieczora tym brzuch coraz cięższy i napięty. Czasami czuję się jakbym miała pęknąć i nie jestem w stanie nawet napić się czegokolwiek. Mimo ze dość dobrze odżywiam się to jednak w dużej mierze musi być to wina wzdęć. Poza tym całodzienne jedzenie i picie też robi swoje ;) U mnie przyczyną może też być duża ilość wód płodowych, lekarz na usg połówkowym zwrócił na to uwagę, że nieco ich za dużo...
W każdym razie jak z dzieckiem wszystko w porządku i ciąża przebiega prawidłowo to nie przejmowalabym się tym za mocno, taki urok ciąży ;)
 
Ja tak mam bardzo często, chyba od 4 miesiąca... Rano czuję się dobrze, prawie jakbym nie byla w ciąży a im bliżej wieczora tym brzuch coraz cięższy i napięty. Czasami czuję się jakbym miała pęknąć i nie jestem w stanie nawet napić się czegokolwiek. Mimo ze dość dobrze odżywiam się to jednak w dużej mierze musi być to wina wzdęć. Poza tym całodzienne jedzenie i picie też robi swoje ;) U mnie przyczyną może też być duża ilość wód płodowych, lekarz na usg połówkowym zwrócił na to uwagę, że nieco ich za dużo...
W każdym razie jak z dzieckiem wszystko w porządku i ciąża przebiega prawidłowo to nie przejmowalabym się tym za mocno, taki urok ciąży ;)
Boję się, żeby to nie były jakieś objawy skracającej się szyjki :(
Dzwoniłam do położnej, powiedziala, żeby brać 3x dziennie dwie tabletki magnezu, uważać na siebie, nie dźwigać. I nie panikować.
 
Dziewczyny czy któraś z Was uczęszcza do szkoły rodzenia, albo ma już wybrana położną? 5 miesiąc praktycznie za mną a ja zielona w temacie, niektóre z Was piszą że mają już położne, a ja nawet nie wiem gdzie takiej szukac 🥺
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was uczęszcza do szkoły rodzenia, albo ma już wybrana położną? 5 miesiąc praktycznie za mną a ja zielona w temacie, niektóre z Was piszą że mają już położne, a ja nawet nie wiem gdzie takiej szukac 🥺
ja do niedawna tez bylam zielona :) teraz mam juz wszystko dogadane , polozna środowiskową i do porodu , szkole rodzenia online, skad jestes? Jak z Krakowa to moge cos podpowiedziec :)
 
Do góry