reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
U mnie 25+0 i 4,5kg na plusie. Mały nie wiem ile waży, dowiem się 15 czerwca. W każdej z 3 ciąż tyłam koło 9-10kg, więc myślę, że teraz będzie bardzo podobnie.
 
U mnie 26+2 I waga 8 kg więcej 🙈 ale w poprzednich dwóch ciazach przytylam po 18 kg w każdej. Teraz liczę na trochę mniejszy wynik. No zobaczymy 😁
 
Muszę się poradzić bo zaczynam się niepokoić trochę 😐 moja dzidzia bardzo wcześnie zaczęła się dużo ruszac, już w 15 tygodniu czułam wyraźnie jej ruchy, teraz jestem 23+5 a od 3 dni kopie mnie tak mocno, non stop, rozpycha się, mam wrażenie że jest jej tam bardzo źle, niewygodnie, czy coś się dzieje. Wiem że ruchy dziecka to zawsze powód do radości, przynosi ulgę że z dzieckiem Wszystko okej, ale po 3 dniach intensywnego mocnego kopania, które nie daje mi spać ani nawet leżeć, zaczyna przychodzić mi do głowy pomysł że próbuje mi w ten sposób powiedzieć że coś złego się dzieje. Napiszcie co o tym myślicie 🙄
 
Na drugich badaniach prenatalnych pani doktor powiedziała nawet że jest bardzo ruchliwa jak na swój ,,wiek,, 😐 nie dopytalam czy to dobry objaw
 
Muszę się poradzić bo zaczynam się niepokoić trochę [emoji52] moja dzidzia bardzo wcześnie zaczęła się dużo ruszac, już w 15 tygodniu czułam wyraźnie jej ruchy, teraz jestem 23+5 a od 3 dni kopie mnie tak mocno, non stop, rozpycha się, mam wrażenie że jest jej tam bardzo źle, niewygodnie, czy coś się dzieje. Wiem że ruchy dziecka to zawsze powód do radości, przynosi ulgę że z dzieckiem Wszystko okej, ale po 3 dniach intensywnego mocnego kopania, które nie daje mi spać ani nawet leżeć, zaczyna przychodzić mi do głowy pomysł że próbuje mi w ten sposób powiedzieć że coś złego się dzieje. Napiszcie co o tym myślicie [emoji849]
Może będzie ruchliwym dzieckiem [emoji6] mój to raczej leniuszek i kopie tylko o określonych porach, myślę że każda ciężarna się martwi czy na pewno wszystko z maluszkiem jest ok
 
reklama
Do góry