reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Hej :)
U mnie też cukrzyca wyszła i od jutra insulina :(
Aż się boję pomiarów Małego bo pewnie już poza siatką centylową ;)
Moja Ginka mówiła, że w 28tc najlepiej gdyby był już ułożony główkowo, ze względu na wielkość chociażby bo później już będzie ciężko się obrócić ale nie takie rzeczy widziała i czasem dzieci nawet chwile przed porodem robią fikołka ;)
Przytyłam 8kg więc w porównaniu do poprzednich ciąż jest super ;) Brzuch też zupełnie inny niż zawsze i raczej to w większości w nim lokują się dodatkowe kilogramy ;)
Też mam cukrzycę. Na szczęście sama dieta i mały już był odwrócony jak trzeba na ostatnich prenatalnych i nawet wagę miał taką jak trzeba więc może nie będzie wcale tak źle :)
 
reklama
Ja z takim pytaniem.
Czy w ciazy wolno używać olejku lawendowego?
Przed ciążą pomagało mi bardzo na spuchniete dłonie moczenie ich w chłodnej wodzie z olejkiem lawendowym...
Teraz w ciąży mam ciągle spuchniete stopy i się zastanawiam czy mogę tą samą metodę zastosować
Może pomoże bo już szału dostaje.
Nogi jak balerony, chodzę właściwie na boso bo jakichkolwiek skarpetek bym nie ubrała to zaraz mam odcisnete ściągacze, chociaż skarpetki normalnie nigdy mnie nie cisneły...
Do niedawna mi puchly jak się nachodziłam... A terez to juz nie ważne która godzina i ile czasu spędzam na stojąco. Czasem zrobię tylko obiad i juz mam banie...
 
My kupujemy chicco baby hug 4w1.
Spory wydatek ale ważne było dla mnie żebym mogła się po całym piętrze przemieszczać z dzieckiem jak będę coś robić.
Ma kółka, jest regulowane bezstopniowo i posłuży jak już mały wyrośnie z wersji dostawnej bo może być później i krzeselkiem do karmienia i później takim zwykłym dla trochę starszego dziecka
Fajny patent z tym krzeselkiem do karmienia, bo faktycznie może na dłużej posłużyć;)
Ja w końcu kupilam łóżeczko dostawne kinderkraft neste, cenowo znośnie, bo ok. 350 zl kosztuje, ale jakościowo jest wystarczajace. Dokupilam tylko materacyk jakby ten co jest okazal się w praktyce za cienki/twardy.
 
Fajny patent z tym krzeselkiem do karmienia, bo faktycznie może na dłużej posłużyć;)
Ja w końcu kupilam łóżeczko dostawne kinderkraft neste, cenowo znośnie, bo ok. 350 zl kosztuje, ale jakościowo jest wystarczajace. Dokupilam tylko materacyk jakby ten co jest okazal się w praktyce za cienki/twardy.
Patrzylismy na nie ale ostatecznie stanęło na chicco bo okazało się, że te kinderkraft ma kółka tylko po jednej stronie...
 
jak po wizycie?
Z Malutką wszystko dobrze :) pięknie rośnie :) u mnie szyjka też ok - a tego bałam się najbardziej. Lekarz kazał dużo odpoczywać i uważać na siebie, kolejna wizyta 3 września, to będzie 37tc i wtedy już ustalimy termin CC 🙉 Juz tak niewiele mi zostało, że aż nie mogę w to uwierzyć
 
Z Malutką wszystko dobrze :) pięknie rośnie :) u mnie szyjka też ok - a tego bałam się najbardziej. Lekarz kazał dużo odpoczywać i uważać na siebie, kolejna wizyta 3 września, to będzie 37tc i wtedy już ustalimy termin CC 🙉 Juz tak niewiele mi zostało, że aż nie mogę w to uwierzyć
wow wizyty co 4 tygodnie masz na tym etapie? ja myślałam że ja co 3 tygodnie mam rzadko :)
 
reklama
Z Malutką wszystko dobrze :) pięknie rośnie :) u mnie szyjka też ok - a tego bałam się najbardziej. Lekarz kazał dużo odpoczywać i uważać na siebie, kolejna wizyta 3 września, to będzie 37tc i wtedy już ustalimy termin CC 🙉 Juz tak niewiele mi zostało, że aż nie mogę w to uwierzyć
Super że wszystko dobrze :) ciekawe jak mój lekarz zrobi z wizytami, cos wspominal że co 2 tyg później :) ja mam wizyte dopiero 17 sierpnia to będę 34tc, ciekawe co u małego słychać. Będziesz miała cc, jakie masz wskazania??
 
Do góry