reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Qmika z tego co pamietam to dziecko karmione piersią tylko i wyłącznie moze kupy nie robić do 2 tygodni, ale jeśli widzicie ze cierpi to warto spróbować z tym czopkiem, daj znać czy pomogło:)

Luiska ja nie stosuje żadnej diety ale ja wogole jem lekkie rzeczy, nie mogę smażonego, tłustego bo później cierpię.. unikam jak ognia takich potraw..

Gunka oj tak można mieć dość gdy się ma więcej dzieci i obowiązków.. wiem coś o tym. Nie miej wyrzutów z tymi obiadami :*
 
reklama
My w domu od czwartku. U nas kolek jeszcze nie ma ale mała nie zrobiła jeszcze kupy po powrocie. Wczoraj położna kazala podać rumianek, kłaść na brzuszku, delikatnie masować ale dalej nic. Karmię piersią. Widać że cierpi bo aż ją prostuje. Dziś dzwoniłam do położnej kazała spróbować jeszcze płaska łyżeczkę glukozy na 100 ml wody i ewentualnie kawałek czopka glicerynowego, mąż pojechał kupić i będziemy próbować.

Hej, i jak? Udało się z czopkiem? My mamy czopki na kolki, ale nie udaje nam sie zaaplikować. Mały zaraz go wypcha albo zrobi kupę zanim czopek się roztopi
 
Hej, i jak? Udało się z czopkiem? My mamy czopki na kolki, ale nie udaje nam sie zaaplikować. Mały zaraz go wypcha albo zrobi kupę zanim czopek się roztopi
My jednak się wstrzymamy do jutra z tym czopkiem bo może faktycznie w końcu zrobi tym bardziej że dziś jest spokojniutka . A " pierdzi" non stop więc może w końcu pójdzie kupa ;) mąż jutro ją będzie rejestrował do pediatry to najwyżej zapyta jeszcze
 
Dziewczyny, 17 września mialam cc. Po dwóch tygodniach krwawienie ustało na 2 dni po czym wróciło. Do dnia dzisiejszego się pojawia, ale nie jest brązowe, tylko ciągle czerwone. Dodatkowo dzisiaj po raz pierwszy zauważyłam w wc skrzep. Nie jakiś duży, ale też nie mały. Powinnam się martwić? Nic mnie nie boli. To już 3.5tyg po porodzie. Wizytę kontrolną mam dopiero 5 listopada.
 
U mnie krwawienie trwało 1,5 tygodnia tylko ja jestem po porodzie sn i też się martwię że coś jest nie tak. Teraz mam brązowe plamienia i zwykła podpaska wystarcza.
Dziewczyny jak u was waga po porodzie?? U mnie 2 tyg po ponad -10kg i ważę mniej niż przed ciążą, nie wiem czy to dobrze.
 
U mnie krwawienie trwało 1,5 tygodnia tylko ja jestem po porodzie sn i też się martwię że coś jest nie tak. Teraz mam brązowe plamienia i zwykła podpaska wystarcza.
Dziewczyny jak u was waga po porodzie?? U mnie 2 tyg po ponad -10kg i ważę mniej niż przed ciążą, nie wiem czy to dobrze.
U mnie 3.5tyg po porodzie i -9kg. Do zrzutu zostalo 8.
 
To chyba jednak nie skok bo tak jak któraś z was tu pisała teraz co drugi dzień widzę skok 😂 często ma dni ze mega marudzi ale są tez takie ze je i śpi
Odnośnie krwawienia to ja miałam przez miesiąc ale co dwa trzy dni drobne plamienia , jak nic nie boli to jest ok
 
reklama
Co do wagi to jeszcze 2kg mi zostalo do zrzucenia (przytylam 16kg w ciąży). Ale ja też nie dojadam, przez kolki małego nie mam nawet jak porządnie zjeść, jak mąż w pracy.

Ja plamię na jasno różowo/beżowo. Jestem 3tyg po porodzie. Czasem mam samą krew. Noszę grubszą podpaskę.

Pępek odpadł tydzień po porodzie, nie zauważyłam żadnego zapachu.

Czy Wasze maluchy po nakarmieniu i zmianie pieluszki też nie mogą zasnąć? Moj czasem godzine z otwartymi oczami i ni huhu.
 
Do góry