reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Beata ale Ci rośnie córka, po prostu będzie z tych większych dzieci :) moja jest z tego samego dnia a wazy 3600g ale miała dużo niższy start niż Twoja ;) mojej koleżanki syn na pół roku ważył - uwaga 13kg! Robili mu badania hormonalne, na cukrzyce itd itp i zdrowy po prostu wielki a był tylko na cycku! I dalej jest wielki jak na swój wiek, zdecydowanie większy od rówieśników :)
 
Mi chyba kończy się pokarm :( mały wisi na cycku potem zaczyna się kręcić i płakać w nieboglosy i przystawiam go do drugiej piersi i na chwile spokój a potem to samo :( szkoda bo chciałam chociaż pół roku karmić :(
Beata mój starszy też był i jest glodomorkiem, ma 2,5 roku a waży 20kg, więcej niż jego kuzyn który chodzi do przedszkola. Ja uważam że lepiej dać dziecku więcej jeść niż potem męczyć się z głodnym dzieckiem. Ja na początku ze starszym pilnowałam żeby jadł tyle ml ile na pudełku piszą z zegarkiem w ręku co trzy godziny a mój młody się tak darł z głodu że rady nie dawałam i poszłam po rozum do głowy i dawałam ile chciał.
Luiska i jak tam u was?? Coś się poprawiło??
 
Mamachlopakow o to Twój tez z tych większych;) a teraz mały tez jest taki duży? Bo twój 2,5 latek wazy tyle co mój 7 latek;) a mój 3 latek wazy nie całe 12kg ale on to wogole chudzina straszna.. myślisz żeby przejść tylko na mm?
 
reklama
Mi chyba kończy się pokarm :( mały wisi na cycku potem zaczyna się kręcić i płakać w nieboglosy i przystawiam go do drugiej piersi i na chwile spokój a potem to samo :( szkoda bo chciałam chociaż pół roku karmić :(
Beata mój starszy też był i jest glodomorkiem, ma 2,5 roku a waży 20kg, więcej niż jego kuzyn który chodzi do przedszkola. Ja uważam że lepiej dać dziecku więcej jeść niż potem męczyć się z głodnym dzieckiem. Ja na początku ze starszym pilnowałam żeby jadł tyle ml ile na pudełku piszą z zegarkiem w ręku co trzy godziny a mój młody się tak darł z głodu że rady nie dawałam i poszłam po rozum do głowy i dawałam ile chciał.
Luiska i jak tam u was?? Coś się poprawiło??
A unie wlasnie lekarz sierdzil że mój mały jest przearty i przez to te problemy. Zrobili mu usg i stwierdzili że jelita rozepchane. I że za dużo przybral i ma mniej jesc
 
Do góry