reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Fajnie, ze na spacerku Twój Maluszek zasypia. Takie kolysanie, świeże powietrze dobrze robi maluchom. Mój tez dzisiaj na spacerze w chuście sobie pospał. W domu juz niestety wyjąć trzeba, przebrac, zeby nie spocil sie i juz rozbudzony 😒
Chyba skok rozwojowy u nas, bo Mały ciagle chce jeść i wiecej mm muszę mu robić, mało śpi i marudny się zrobil.

Który teraz macie tydzień? Nam sie 5 zaczął i lekarka po "objawach" stwierdziła skok rozwojowy. Ale ja mam wrażenie, że moje dziecko po prostu lubi się drzeć🤯😅
 
reklama
Macie też tak, że nie wiecie czasem czego chce Wasze dziecko? Ja już nieraz do głowy dostaje. Mały wrzeszczy i ani cycka , ani spać, ani tulać, a za minute zaśnie i za 5min znów krzyczy🤯
 
Wierzę Ci. Dla mnie to chore, bo nie da się maluszka nie nakarmić,jak głodne. U nas by to nie przeszło 🙈 ja nieraz go przetrzymuję, żeby do 2h wytrzymał.
Ja mam już dość. Czy naprawdę po samym mleku dziecku się rozciagnie żołądek i będzie otyłego? Mam już dość tego wszystkiego. Ze starszymi nie miałam tego problemie
 
Ja mam już dość. Czy naprawdę po samym mleku dziecku się rozciagnie żołądek i będzie otyłego? Mam już dość tego wszystkiego. Ze starszymi nie miałam tego problemie

Wiem, że Ci trudno,bo dodatkowo w szpitalu jesteście i musisz robić, co lekarze każą. Ale ja chyba bym nie umiała. Mi się wydaje, że to, że teraz dziecko dużo je nie oznacza, że będzie otyłe. W końcu rośnie...
 
Macie też tak, że nie wiecie czasem czego chce Wasze dziecko? Ja już nieraz do głowy dostaje. Mały wrzeszczy i ani cycka , ani spać, ani tulać, a za minute zaśnie i za 5min znów krzyczy🤯
Dla mojej pierś to lek na całe zło a w zasadzie ona płacze tylko po to żeby jej dać cycka ale non stop. Mam już dosyć tego jej wiszenia na piersi :/ nie mam wątpliwości w to że powód zawsze ten sam bo wpycha rączki do buzi, zaczyna ssać becik no po prostu moje dziecko jest zawsze głodne... Śpi albo na rękach albo przy piersi jak obydwie leżymy. Czy to kiedyś minie ? 🤔🤔 Może Twoje maleństwo miewa jakieś sny że budzi się z krzykiem?
 
reklama
Fajnie, ze na spacerku Twój Maluszek zasypia. Takie kolysanie, świeże powietrze dobrze robi maluchom. Mój tez dzisiaj na spacerze w chuście sobie pospał. W domu juz niestety wyjąć trzeba, przebrac, zeby nie spocil sie i juz rozbudzony 😒
Chyba skok rozwojowy u nas, bo Mały ciagle chce jeść i wiecej mm muszę mu robić, mało śpi i marudny się zrobil.
To faktycznie wygląda na skok rozwojowy 😉 mam nadzieję, że pogoda będzie dopisywać i będziemy mogły spacerować z maluchami i podziwiać jak pięknie śpią 😉
 
Do góry