reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Daj spokoj my dziś wychodzimy chciałabym się spakować ale nie mam kiedy bo mały cały czas siedzi na rękach jak go próbuje odłożyć to od razu krzyk i butelka🙉 czy tylko ja mam takiego glodomora?
Cieszę się, że wychodzicie do domku!
Co planujesz w domu w związku z karmieniem?
Mój ma fazę, raz pije jakby nigdy nic jeszcze nie jadł, a na następny dzień połowę zjada i nie upomina się o więcej. Sama tego już nie rozumiem
 
reklama
Cieszę się, że wychodzicie do domku!
Co planujesz w domu w związku z karmieniem?
Mój ma fazę, raz pije jakby nigdy nic jeszcze nie jadł, a na następny dzień połowę zjada i nie upomina się o więcej. Sama tego już nie rozumiem
Sama jeszcze nie wiem. Muszę dzwonić do swojego pediatry o rade
 
U nas jak mała marudzi , pomaga rozpiąć pajacyk, body, ściągnąć pampersa i leżenie z gołą pupą. Od razu się uspakaja, mozecie spróbować :)
 
My wróciliśmy wczoraj do domu. Moje dziecko wstalo w nocy tylko raz do jedzenia😉 wkoncu czuje ze żyje. A jak u was?

No to super!
U nas dalej katastrofa🥴
Mamy ten problem, że każda i bąki u małego to płacz i widać, że cierpi. Także to go też wybudza, ciężko go uspać później
 
Ostatnia edycja:
No to super!
U nas dalej katastrofa🥴
No to super!
U nas dalej katastrofa🥴
Mamy ten problem, że każda i bąki u małego to płacz i widać, że cierpi. Także to go też wybudza, ciężko go uspać później
Wiem. Rozumiem. Po szpitalu mam to samo. Małego też łapią kolki i niestety też są krzyki. Ale naszczęście noc przespal spokojnie
 
reklama
Do góry