reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
A dajesz juz tylko mm? To kilka dni moze kupki nie być,z tego co polożna mi mowiła. Nasz za to robi dużo i czesto kupke, co oznacza wrzask co chwile 🙈🙈🙈🥴
Narazie daje głównie moje mleko bo udało mi się cześć laktacji uratować. Już nie jest tego tyle ile było ale zawsze coś . Ze dwa trzy razy na dobę dokarmiam mm
 
Wiem co przeżywacie, trzeba to przetrwać.. u mnie na 4 dzieci tez się taki jeden egzemplarz trafil.. w domu miałam jeszcze wtedy 2 latke i 4 latka, podałam na twarz, byłam wykończona.. teraz mała jest mega spokojna , spi i je a jak nie spi to potrafi 1;5h leżeć w łóżeczku i sobie wszystko oglądać. U mnie zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze są dziwczynki.. chłopcy nie byli tacy laskawi:rofl2:
 
Wiem co przeżywacie, trzeba to przetrwać.. u mnie na 4 dzieci tez się taki jeden egzemplarz trafil.. w domu miałam jeszcze wtedy 2 latke i 4 latka, podałam na twarz, byłam wykończona.. teraz mała jest mega spokojna , spi i je a jak nie spi to potrafi 1;5h leżeć w łóżeczku i sobie wszystko oglądać. U mnie zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze są dziwczynki.. chłopcy nie byli tacy laskawi:rofl2:

Szczęsciara! 😁
Mi w szpitalu położne mówiły, że chłopcy częściej i bardziej cierpią z powodu kolek , wzdęć itp.,także cos w tym musi byc ;)
 
U nas dziś zadzwonił dzwonek do drzwi po 16 i maly tak sie wystraszyl (akurat wtedy ledwo co zasnal), że do teraz nie umiem ho odłozyc 🙈 jak go położe,to pośpi 15min i pobudka, za chwile płacz i znów na rękach zasnie po jakims czasie🥴
Położna dziś zaproponowala, żeby mm robić na herbatce koperkowej, zamiast na wodzie. Że ma to niby pomóc w bolach brzuszka i kolkach... co o tym myślicie?
 
U nas dziś zadzwonił dzwonek do drzwi po 16 i maly tak sie wystraszyl (akurat wtedy ledwo co zasnal), że do teraz nie umiem ho odłozyc 🙈 jak go położe,to pośpi 15min i pobudka, za chwile płacz i znów na rękach zasnie po jakims czasie🥴
Położna dziś zaproponowala, żeby mm robić na herbatce koperkowej, zamiast na wodzie. Że ma to niby pomóc w bolach brzuszka i kolkach... co o tym myślicie?
Nigdy o tym nie słyszałam ale warto spróbować😉 sama chyba się skuszę😂
 
reklama
Nigdy o tym nie słyszałam ale warto spróbować😉 sama chyba się skuszę😂

Ja już zaczynam od dziś 😂 zrobiłam jak mówiła- naparzyłam koperku na cały jeden dzień i bede na bazie tego robić mm (mowila zeby zrobić do termosu, ja nie mam takiego nowego w domu, więc mam w dzbanku i bede podrzewać albo dolewać trochę przegotowanej wody do butelki)
 
Do góry