reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Hej dziewczyny. Co tam u was? My jesteśmy po teleporadzie z pediatra. Kategorycznie zabronił mi przetrzymywac dziecka do trzech godzin bez jedzenia jeżeli się domaga. Mamy się karmić na rzadanie. Więc rezygnujemy z przetrzymywania i kamień spadł mi z serca bo nie mogłam patrzeć jak mały wrzeszczy
 
reklama
U nas też pediatra kazał karmić na żądanie mimo,że mała bardzo dużo przybiera i ogromnie ulewa także karmimy się non stop 👍 moje dziecko śpi w dzień tylko na rękach a mąż w drodze do piątku także masakra. Wczoraj jedynie usnęła na brzuchu na ponad godzinę więc i dziś będę próbować ją tak ułożyć ,🙂
 
Hej Mamusie ♥️
Gunka,czekałam na to info. Dobrze, że poediatra ma inne zdanie, niż lekarze w szpitalu.

Ja też karmię jak on chce,czasem cycki starczą, czasem dodaję butelkę. Mały nadal mega niespokojny. Od 6 do 10.30 ryk co chwile, już nie wiedzialam czego chce, ale szły bąki i kupka, a to nie daje mu spać. Teraz śpi już aż 45min i szybko robię cokolwiek w domu, obiad na szybko, zeby byl do odgrzania jak mąz wróci wieczorem, zmywarke rozladowałam i poszewki z poduszek przebrałam. Szaleństwo 😂😂😂

Qmika,moj tez ulewa, bo zasnie na piersi, nie odbije mu się, później kupkę ciśnie i leci jak z fontanny, nieraz nawet nosem 🙈
Na rękach też najchetniej śpi. Sam wcale nie zaśnie. Tylko na rękach. Odkładam go jak czuję, że śpi twardo, ale nieraz od razu się budzi,czasem pośpi godzinkę.
 
Hej Mamusie ♥️
Gunka,czekałam na to info. Dobrze, że poediatra ma inne zdanie, niż lekarze w szpitalu.

Ja też karmię jak on chce,czasem cycki starczą, czasem dodaję butelkę. Mały nadal mega niespokojny. Od 6 do 10.30 ryk co chwile, już nie wiedzialam czego chce, ale szły bąki i kupka, a to nie daje mu spać. Teraz śpi już aż 45min i szybko robię cokolwiek w domu, obiad na szybko, zeby byl do odgrzania jak mąz wróci wieczorem, zmywarke rozladowałam i poszewki z poduszek przebrałam. Szaleństwo 😂😂😂

Qmika,moj tez ulewa, bo zasnie na piersi, nie odbije mu się, później kupkę ciśnie i leci jak z fontanny, nieraz nawet nosem 🙈
Na rękach też najchetniej śpi. Sam wcale nie zaśnie. Tylko na rękach. Odkładam go jak czuję, że śpi twardo, ale nieraz od razu się budzi,czasem pośpi godzinkę.
I tak masz dobrze ze zaśnie twardo😂 u mnie przez dzień muszę cały czas we wózku wozić jak śpi i wózek nie ma prawa stanąć🙈 zastanawiam się nad kupnem kołyski bo przecież nic w domu nie zrobię. Obiad gotuje jedna ręką to samo ze sprzataniem🙉
 
I tak masz dobrze ze zaśnie twardo😂 u mnie przez dzień muszę cały czas we wózku wozić jak śpi i wózek nie ma prawa stanąć🙈 zastanawiam się nad kupnem kołyski bo przecież nic w domu nie zrobię. Obiad gotuje jedna ręką to samo ze sprzataniem🙉

Ja mam kołyskę, śpi w niej czasem, w dzień staram się go do niej odkladać. Ale kołysać trzeba 😂 dlatego ja myśle nad bujaczkiem elektrycznym, żeby samo się hustało. Ale kurde naczytalam sie, jakie to kiepskie dla kręgosłupa dziecka. I znalazłam taki płaski, wyglada jak gondola z wózka, ale nie kolysze sie samo,trzeba to popychać. To po co mi taki bujaczek 😂
 
Ja mam kołyskę, śpi w niej czasem, w dzień staram się go do niej odkladać. Ale kołysać trzeba 😂 dlatego ja myśle nad bujaczkiem elektrycznym, żeby samo się hustało. Ale kurde naczytalam sie, jakie to kiepskie dla kręgosłupa dziecka. I znalazłam taki płaski, wyglada jak gondola z wózka, ale nie kolysze sie samo,trzeba to popychać. To po co mi taki bujaczek 😂
Ja mam kołyskę, śpi w niej czasem, w dzień staram się go do niej odkladać. Ale kołysać trzeba 😂 dlatego ja myśle nad bujaczkiem elektrycznym, żeby samo się hustało. Ale kurde naczytalam sie, jakie to kiepskie dla kręgosłupa dziecka. I znalazłam taki płaski, wyglada jak gondola z wózka, ale nie kolysze sie samo,trzeba to popychać. To po co mi taki bujaczek 😂
Ale nam się trafiły dzieciaki😂 ja porównując moje starszaki jestem w szoku że tak przy dziecku nie da się nic zrobic🙈 starsi byli spokojniejsi
 
My po spacerze, spala te 40 minut we wózku 🙂 szkoda tylko, że w tym czasie nic nie zrobię bo spaceruje ale chociaż trochę spokoju 😁 mi znajoma polecała Bujaczek baby Bjorn ale trochę drogi gdyby np u nas się miał nie sprawdzić
 
reklama
Do góry