reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja myślałam wcześniej o dwójce dzieciaczków z różnicą 2-3 lata. Teraz muszę sie poważnie zastanowić 😀 A mam 32 lata, więc też podobnie do Was ;)
Mój klocuszek ważył ostatnio 6100 g w ubrankuo_O
 
reklama
Wpierdziela też za dwoje 😂
Także może teraz ma 4kg i ręce mi odpadają od noszenia i lulania go, a robię to w kółko🥴 A jak Ty dajesz radę nosić 6 kilowe szczęscie? 🥰
Trochę niezgrabnie czasami, ale można się przyzwyczaić 😀 A najwygodniej chyba nosić w chuscie maleństwo. Mniej czuć obciążenie jak dobrze zawiaze się.
Obawiam się jak my bedziemy te nasze maluszki nosić za kilka miesięcy jak przyzwyczaja sie do tego 😀
 
Trochę niezgrabnie czasami, ale można się przyzwyczaić 😀 A najwygodniej chyba nosić w chuscie maleństwo. Mniej czuć obciążenie jak dobrze zawiaze się.
Obawiam się jak my bedziemy te nasze maluszki nosić za kilka miesięcy jak przyzwyczaja sie do tego 😀

Masz rację, może być wtedy naprawdę ciężko 🥴🤪
Ja mam nosidło, ale mały się strasznie buntuje i nie chce w nim byc 🙈
 
Jak nocka dzisiaj?
Ja od 4 walczyłam do teraz z małym 🙈 próbował kupkę zrobić i nie zrobił, więc pewnie zaraz znów obudzi się z płaczem. A mąż dziś cały dzień w trasie, mam nadzieję, że nie zaśnie za kółkiem 🥴😱 dałam mu spać, ale i tak się budził i pomagał, bo chyba widzial, że ja już nie mam cierpliwości.
Przyszedł wczoraj smoczek Bibs, mały chętnie go ssie, ale widzę, że smoczek to na krótko i wypluwa
 
Też mu go koleżanka polecała. Cena z kosmosu. I nie buja się sam 🤪😂
Właśnie czytałam opinie na jakimś blogu i się wyróżnia tą prostotą, nie ma żadnych wibracji, dźwięków dlatego niemowlaki go uwielbiają bo się nie boją. Gdybym mogła go wytestowac i przyniósł by oczekiwany efekt i chociaż 30 minut spokoju to bym się skusiła...😁
 
Jak nocka dzisiaj?
Ja od 4 walczyłam do teraz z małym 🙈 próbował kupkę zrobić i nie zrobił, więc pewnie zaraz znów obudzi się z płaczem. A mąż dziś cały dzień w trasie, mam nadzieję, że nie zaśnie za kółkiem 🥴😱 dałam mu spać, ale i tak się budził i pomagał, bo chyba widzial, że ja już nie mam cierpliwości.
Przyszedł wczoraj smoczek Bibs, mały chętnie go ssie, ale widzę, że smoczek to na krótko i wypluwa
To jest właśnie najgorsze jak mąż prowadzić samochód musi po takiej nocy, bo my może chodzimy jak zombie ale po domu a za kółkiem to lepiej być ostrożnym. Mój pojechał na Niemcy to się chociaż na pauzach wyspi bo jak wróci to ciężko 😁 o ja też czekam na smoczek Bibs więc może i moja go weźmie a noc fatalna. Wczoraj o 15 zasnęła i spała do 18.20 uwierzycie? Ja co chwilę sprawdzałam czy wszystko oki bo to się nie zdarza 😁 za to w nocy nadrobiła, zasnęła po 1 i przed 4 się obudziła a pozostały czas wisiała na cycku. O 6 już mi się płakać chciało z nerwów i bólu piersi i wtedy spróbowałam po raz setny podać smoczek i złapała... Ale jest tak pazerna i tak szybko i mocno ssie, że non stop jej wypada ale wolę to niż żeby z piersi sobie smoczek robiła. Może Bibs jej bardziej spasuje 😉
 
reklama
Do góry